Vinnarlaga frå 2016 deltar i år òg, men vinnar av dameklassen med nytt namn, vinnar av miks i ny klasse. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)

Kampoppsett - MidtsidenCup 2017

Alle tittelforsvarane stiller. Her er spelarliste og oppsett for årets gatecup.

Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Årets MidtsidenCup blir spelt laurdag 11. november. Forsøker på å utvida gatecupen til også å inkludera yngre enn 16-åringar resulterte i fire påmeldingar, to per klasse, og blei avlyst.

– Nokre lag måtte trekka seg grunna sonesamling for yngre spelarar, men vi prøver gjerne på dette igjen til neste år, seier cupansvarleg Stian Kvåle frå Os Fotball.

Alle vaksen-klassane blir gjennomført, men med noko få lag i damer og miks.

Kampane startar klokka 10, dei siste finalane blir startar klokka 16.

Spelarliste til kvart lag finn du under kampoppsettet.

27 påmeldte lag

Det er påmeldt 3 damelag, 4 mixlag, 11 i herrar amatør og 9 i herrar elite.

• Sjå lagbilde av alle finalistane i fjor

Både dameklassen og herrar elite har lag som heiter Nederlaget, heldigvis med ulike spelarar på dei to laga …

Alle vinnarlaga frå 2016, T Ullrich, Sunday League Football, Hooligans FC og No name, No shame (med nytt namn) er med, men der vinnar av miksklassen i fjor, Hooligans, no har tatt steget til herrar elite.

Her er årets påmeldte lag

Damer:
Dei Håpefulle
Nederlaget FC
Skøyerstrekene

Mix:
Lunde Lovers
Rett Vest
Superlaget
The Mobergs

Herrar amatør pulje A
1-2 Svano
FC Beken
Sakte, men sikkert
Sunday League Football

Herrar amatør pulje B
100 %
Osbadet
Svette Koteletter
Ungdomskilden IL

Herrar amatør pulje C
Jada Superstars
Nederlaget
The MacGyvers

Herrar elite pulje A
Boca Juniors
FC Bredde
FC Smedvig
Kattakve

Herrar elite pulje B
Dusjkameratene
FC Outstanding
Hooligans FC
Ivory Toast FC
T Ullrich

Kampoppsett

Det blir spelt på 6 banar på det meste. Banekart finn du på kiosken og i klubbhuset cupdagen.

10.00        Dusjkameratene    -    Ivory Toast FC    bane 1
10.00        Hooligans FC    -    T Ullrich    bane 2
10.00        1-2 Svano    -    Sakte, men sikkert    bane 3
10.00        FC Beken    -    Sunday League Football    bane 4
10.00        Osbadet    -    Ungdomskilden    5
10.00        Svette Koteletter    -    100 %    bane 6

10.30        Boca    -    FC Bredde    bane 1
10.30        FC Smedvig    -    Kattakve    bane 2
10.30        Nederlaget (herrar am.)   -    The MacGyvers    bane 3
10.30        Dei Håpefulle    -    Skøyerstrekene    bane 4

11.00        Dusjkameratene    -    Hooligans FC    bane 1
11.00        Ivory Toast FC    -    FC Outstanding    bane 2
11.00        1-2 Svano    -    FC Beken    bane 3
11.00        Sunday League Football    -    Sakte, men sikkert    bane 4
11.00        Osbadet    -    Svette Koteletter    bane 5
11.00        100 %    -    Ungdomskilden    bane 6

11.30        Boca    -    FC Smedvig    bane 1
11.30        Kattakve    -    FC Bredde    bane 2
11.30        Nederlaget (herrar am.)   -    Jada Superstars    bane 3
11.30        Lunde Lovers    -    Superlaget    bane 4
11.30        Rett Vest    -    The Mobergs    bane 5
11.30        Dei Håpefulle    -    Nederlaget FC (dame)    bane 6

12.00        Dusjkameratene    -    T Ullrich    bane 1
12.00        Hooligans FC    -    FC Outstanding    bane 2
12.00        1-2 Svano    -    Sunday League Football    bane 3
12.00        FC Beken    -    Sakte, men sikkert    bane 4
12.00        Osbadet    -    100 %    bane 5
12.00        Svette Koteletter    -    Ungdomskilden    bane 6

12.30        The MacGyvers    -    Jada Superstars    bane 1
12.30        Lunde Lovers    -    Rett Vest    bane 2
12.30        Superlaget    -    The Mobergs    bane 3
12.30        Skøyerstrekene    -    Nederlaget FC (dame)   bane 4

13.00        Boca    -    Kattakve    bane 1
13.00        FC Bredde    -    FC Smedvig    bane 2
13.00        Dusjkameratene    -    FC Outstanding    bane 3
13.00        Ivory Toast FC    -    T Ullrich    bane 4
13.00        3.plass gr. A    -    3.plass gr. B    bane 5

13.30        Lunde Lovers    -    The Mobergs    bane 1
13.30        Superlaget    -    Rett Vest    bane 2
13.30        Dei Håpefulle    -    Skøyerstrekene    bane 3

14.00        Hooligans FC    -    Ivory Toast FC    bane 1
14.00        T Ullrich    -    FC Outstanding    bane 2

Kvartfinalar, herrar amatør
14.00    Vinner gr. C    -    Vinner 8-del    bane 3
14.00    Vinner gr. A    -    3.plass gr. C    bane 4
14.00    Vinner gr. B    -    2. plass gr. A    bane 5
14.00    2. plass gr. B    -    2. plass gr. C    bane 6

Semifinalar, mix
14.30    Mix 1    -    Mix 4    bane 1
14.30    Mix 2    -    Mix 3    bane 2

14.30        Dei Håpefulle    -    Nederlaget FC (dame)    bane 3

Semifinalar, herrar amatør
15.00    Vinner gr. A    -    2. plass gr. B    bane 1
15.00    Vinner gr. B    -    2. plass gr. A    bane 2
15.00    Vinner Kvart 1 HA    -    Vinner Kvart 3 HA    bane 3
15.00    Vinner Kvart 2 HA    -    Vinner Kvart 4 HA    bane 4

Finale, mix
15.30    Vinner Semi 1M    -    Vinner Semi 2M    bane 1

Avsluttande, dameklassen
15.30        Skøyerstrekene    -    Nederlaget FC (dame)    bane 2

Finalar, herrar amatør og elite
16.00    Vinner Semi 1 HE    -    Vinner Semi 2 HE    bane 1
16.00    Vinner Semi 1 HA    -    Vinner Semi 2 HA    bane 2

Kven speler på kva lag?

Her er spelarlistene.

DAMER

Dei Håpefulle
Mariann Øvreeide
Kariann Dale Øvreeide
Silje Sørås Hjelle
Abby Hope
Kjersti Tysse Lyssand
Elisabeth G Grindevoll
Stine Sagen Kårtveit
Wenche Synnøve Fagerthun
Linda håland
Marita Haugland
Marita Hjelle
Anette Skåtun
Sissel Matre
Lene Gausvik 

Nederlaget FC
Vy Nguyen (aktiv)
Vilde Drange veglo (aktiv)
Andrine Døsen (aktiv)
Astrid Hilland Lærum
Sukanya Sarasiri
Elin Aadnevik
Victoria Hufthammer
Jenny Malene Sælen

Skøyerstrekane
Anna Kyte Haugland
Kine Johannessen
Ester Haugland
Svanhild Steffensen
Vilde Haugland Kristiansen
Nathalie Reiertsen
Susanne Solholm
Andrea Solholm
Aina Fagerthun
Iselin Møller
Christina Forstrønen Bruarøy

MIX

Lunde Lovers
Malin Moldskred (aktiv)
Henrik Johannessen
Thomas Lorentzen-Styr
Sara Sætre Lindblom
Ørjan Andre Hansen
Rigmor Torget
Hege Isdahl
Renate Flatland
Kjersti Heggland
Steinar Haugland
Rebekka Bjørnarøy
Thea Hellevang

Rett Vest
… spelarliste kjem

Superlaget
Lillian Korneliussen
Dorthe T. Haugland
Mons Daniel Haugland
Jorunn Staverløkk (aktiv)
Frank Haugland
Dong Nguyen
Thuan N. Nguyen
Nam Nguyen
Eirik Sivertsen
Tina Haugstad
Fredrik Enes
Christian Sivertsen
Christoffer Johansen

The Mobergs
Eirik Moberg
Hege Samnøy
Ole-Vidar Moberg
Alexander Moberg Brinchmann-Hansen
Kristian Bødtker
Tone Moberg-Wæhle
André Breisland
Anita Moberg
Kjetil Moberg
Helle Johannessen Moberg

HERRAR AMATØR

1-2 Svano
Kjetil L. Eide
Kalle Bøyum
Aron Arnesen
Ole Westhrin
Eirik Aadland
Tony Fagerthun
Andreas Pettersen
Kristian Nordahl-Pedersen
Sindre Norheim
Torbjørn Skjeldal
Daniel Humlinho Halhjem
Vegard Borgen
Tore Kinden
Håvard Bakkefeit
Morten Røttingen

100 %
Lars Rune Moberg
Erlend
Erik
Andrius
Tommy
Guttorm
Geggen
Gregory
Frode
Lars Erik
Thomas

FC Beken
Martin Snilstveit (aktiv)
Jan Ole Johannessen (aktiv)
Christian Garvik
Eirik Gjerde
Erik Austevoll Lund
Espen Hjertholm
Espen Bendtner Larsen
Fredrik Nielsen
Frode Moberg Øvredal (årets kupp, har berre éin seriekamp i år)
Geir Martin Bjelland
Joakim Bjørnevik
Joar Moberg Søvik
Mathias Meek
Per-Kristian Bøe

Jada Superstars
Andreas Tvedt Skarstein
Thomas Alvsaker
Kristoffer Tysseland
Håkon Holen
Olav Solberg Eikrem
Gustav Kvamme
Endre Lund Rød
Tien Thanh Nguyen
Tom Erik Størksen
Anders Kinden
Ørjan Borgen
Tim Lyssand Rød

Nederlaget
Thomas Omdal
Jens Kristian Fosse
Kristian Bjørkhaug
Stig Eri Mikalsen
Rune Solemdal
Lars Andreas Løtvedt
Jakob Løtvedt (aktiv)
Kim Henry Kristiansen
Lena Nordeide
Tor Arne Hitland
Arvid Søvik
Erlend Botnedal
Espen Krokeide
Simon Botnevik
Fredrik Dale

Osbadet
Espen Valvik
Markus Bremar Pettersen
Magnus Gjerstad
John Hauge
Espen Halhjem
Alexander Samal
Marcus Walden
Robin Hjertnes
Jon Sivert Rykkel
Tommy Lloyd Rusch

Sunday League
Eirik Skåtøy
Andreas Berge (aktiv)
Remi Reiertsen
Jarle Børve
Christian Frugård
Bjarte Skaatun
Frode Lund
Jacob Lassen
Erik Vågen
Stian Brosvik Bayer
Fabian Reiertsen (aktiv)

Svette Koteletter
Ørjan Sivertsen
Øystein Tveit
Kjetil Rød
Endre Winsents
Kjetil Foer
Olav Hovland
Preben Skjønberg
Ole-Johan Berge
Frode Øye

The MacGyvers
Bjørn Terje Vindenes
Lars Sperrevik
Jan Even Frøyset
Kim Lindborg
Knut Sigve Hagevik
Christer Johannessen (aktiv)
Rene Haugsbakk
Kristian Helland Lothe
Jaran Moberg
Andreas Fosse
Fredrik Malmstein Kvinge
Andre Gill
Benjamin Rasmussen
Morten Buvik
Erlend Sando

Sakte, men sikkert
TROND MILDE
FREDRIK BJØRKELUND (aktiv)
THOMAS BØEN
KJETIL FRANTZEN
BJARTE HOPE
TROND BJOARVIK
THORBJØRN RØD
Tom Erik Nordstrand
ØYVIND LYSSAND
TOMMY NYBØ
BJARTE BØE

Ungdomskilden IL
Andreas Midtbø
Bjarte Øren
Jan Helge Corneliussen
Tore Midtveit
Jostein Halland
Henrik Bjørø
Tore Sælen
Arne Nøkland
Carl Corneliussen
Torstein Hermansen
Johan Torgersen Nyborg
Fredrik Rasmussen (aktiv)
André Olsen

HERRAR ELITE

Boca Juniors
Erling Ola Fykse
Einar Algrøy
Erlend Grønner
Remi Osebakken
Endre Brenne
Jon Andre Røyrane
Karsten Raunehaug
Anders Næs
Bjørn Tore Myrvold
Per Odnæssveen
Tonny Tysnes
Tommy Bjørkelund
Arild Nesse
Ørjan Håland

Dusjkameratene
Mats Lepsøe
Egil Thuen
Erik Kanestrøm (aktiv)
Andreas Johannessen
Ørjan Bjørgo
Aleksander Havsgård
Kristoffer Sande
Håvard Thomassen
Stian Bakke (aktiv)
Audun Røren
Stian Dahle

FC Bredde
Sindre Jacob Råheim
Anders Råheim
Stefan Mauricio Hernandez Bernsen
Håkon Hunnes Hanssen (spilt 4.div)
Håkon Myklebust
Tom Gabriel Østgulen Rondestveit
Mathias Hodneland Sundfjord
Harry James Moore
Erlend Østgulen Hevrøy (aktiv, en kamp i 3.div)
Jonas Mjøen Hoel
Martin Blindheim
Ola Drange Veglo
Thomas Blomberg
Aleksander Willy Austvik

FC Outstanding
Ole Martin Kolskogen
Tobias Nøss
Steffen Kvamsdal
Vegard Skeie
Christoffer Eikås
Daniel Bjørnevik
William Lekven
Børge Benjaminsen
Karel Bezucha
Kristoffer Røttingen
Peter Armstrong

FC Smedvig
Mons Martin Borgen
Espen Solbakk
Andreas Idsøe
Rino Oliver Årseth
Felix Nicklas Skoglund
Ørjan Glesnes
Jørgen Bauge Samdal
Thomas Bahus
Simon Søviknes
Carl Sterner
Bjørn Kyseth
Magnus Pettersen Lunde

Hooligans FC
Remy Nybøe
Ruben Aasen
Roger Aasen
Tor Erik Aasen
Robert Bøthun
Ole Martin Øvstedal
Hans Gustav Garvik
Henrik Nathan Boge
Jøran Helland
Morten Tysseland

Ivory Toast FC
Thomas Fosen  (aktiv)
Knut Spangelo (aktiv)
Torgeir Lunde (aktiv)
Jørgen Kleppe
Markus Sørås
Vegar Ludvigsen
Morten Havsgård
Henrik Vågen
Vegard Hjelle
Fabian Bødtker
Joakim Aasen
Ludvig Drange
Ådne Onarheim

Kattakve Oldboys
Torkel Hjertnes (aktiv)
Marius Mikkelsen (aktiv)
Rafael Villen Villen ( Aktiv )
Remi Lindborg
Børge Borgen
Jan Frode Skeie
Stian Lunde
Frode Buvik
Tore Tveit
Christer Olsen
Tim Henrik Sperrevik

T Ullrich
Even Bjoarvik
Baste Jonassen
Dani Bergstø
Martin Eidsvik
Preben Borgen
Steffen Ljosheim (aktiv)
Kristoffer Skjelde
Thomas Skjelde
John Ole Holme Johannessen
Aleksander Lindkvist (aktiv)
Håvard Brattabø
Henrik Skjelde
Erlend Sørås
Simon Åsen
Geir Ove Pettersen

• Midtsiden samleside, MidtsidenCup