midtsiden

Kampoppsett

MidtsidenCup 2009 - kampoppsettet og vêrmelding onsdag og torsdag.

Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Sjølv om det er nesten like mange lag med som i fjor, 41 mot 45, blir alle kampane i år spelte på Kuventræ. I 2008 var det steinrøys på grusbanen, i år ligg som kjent nyebanen klar, slik at cupen kan bli arrangert på to kunstgrasbanar på same anlegg.

Onsdag har vi klart å jaga A-laget vekk frå banen, torsdagen må vi sleppa dei til på litt trening frå 17.30 til 19.00. Derfor er det nokre "hol" i planen torsdag på denne tida.

Litt regn torsdag
Onsdag er det meldt opphaldsvêr og 8 varmegradar, torsdag 2 mm nedbør og 10 varmegradar.
Sjå detaljert vërmelding for Kuventræ

Kvar kamp varar i til saman 30 minutt (2 x 13 min.).
For puljer og navn på spelarar på dei ulike laga, sjå relaterte sakar under oppsettet.

Om du ser feil i oppsettet, ta kontakt snarast på kjetil@midtsiden.no.
OBS! Det kan koma endringar i oppsettet (dersom noko er feil).
Følg med i løpet av tysdag og onsdag!


KAMPOPPSETT - ONSDAG


17.00 
  
Bane 1    Havets Delikatesser - Tuppene
Bane 2    God STIL - Godt Blandet
Bane 3    MultiControl NoStars - Ødelagt
Bane 4    Jada Capri Lovers - Rett Vest

17.30   
Bane 1    Tha Crabs - Team Lio
Bane 2    Dommerne - Halhjem
Bane 2    Steve Nipple FC - T. Ullrich
Bane 4    Grillståvo Football Club - Søndagsklubben

18.00   
Bane 1    Team Profitek - The Bodies
Bane 2    Beverly Hills - Orcus
Bane 3    Retard Nation - Vågshaugen City
Bane 4    Vi på Vingen - Havets Delikatesser

18.30   
Bane 1    God STIL - MultiControl NoStars
Bane 2    Godt Blandet - Ødelagt
Bane 3    Jada Capri Lovers - Tha Crabs
Bane 4    Rett Vest - Team Lio

19.00   
Bane 1    Dommerne - Steve Nipple FC
Bane 2    Halhjem United - T. Ulrich
Bane 3    Grillståvo Football Club - Team Profitek
Bane 4    Søndagsklubben - The Bodies

1930   
Bane 1    Beverly Hills - Retard Nation
Bane 2    Orcus - Vågshaugen City
Bane 3    Tuppene - Vi på vingen
Bane 4    God STIL - Ødelagt

20.00   
Bane 1    Godt Blandet - MultiContro NoStars
Bane 2    Jada Capri Lovers - Team Lio
Bane 3    Rett Vest - Tha Crabs
Bane 4    Dommerne - T. Ullrich

20.30   
Bane 1    Halhjem United - Steve Nipple FC
Bane 2    Grillståvo Football Club - The Bodies
Bane 3    Søndagsklubben - Team Profitek

21.00   
Bane 1    Beverly Hills - Vågshaugen City
Bane 2    Orcus - Retard Nation

KAMPOPPSETT - TORSDAG

1    17:00    Bremseveska - Sunny Beach
2    17:00    W.O. (Team Fiasko har trekt seg) - Zint Fuggel
3    17:00    Os DPS - Siste Liten
           
1    17:30    Teens United - Torsdagsklubben
2    17:30    Bikkjo - G-Gjengen
3    17:30    Mallemyro FC - Sammen for livet
   
2    18:00    Øyane Pokerlag FC - Bremseveska
3    18:00    Zint Fuggel - Sunny Beach
4    18:00    Yorkshire no 1 - Os DPS
           
1    18:30    Torsdagsklubben - Siste Liten
2    18:30    Utemedsting - Bikkjo
3    18:30    Sammen for livet - G-Gjengen
           
1    19:00    Girlpower 2009 - Tilbake til Fremtiden
2    19:00    W.O. (Team Fiasko har trekt seg) - Øyane Pokerlag FC
3    19:00    Bremseveska - Zint Fuggel
4    19:00    Teens United - Yorkshire no 1
           
1    19:30    Mallemyro FC - Utemedsting
2    19:30    Bikkjo - Sammen for livet
3    19:30    Os DPS - Torsdagsklubben
           
1    20:00    Zint Fuggel - Øyane Pokerlag FC
2    20:00    Sunny Beach - W.O. (Team Fiasko har trekt seg)
3    20:00    Yorkshire no 1 - Torsdagsklubben
4    20:00    Siste Liten - Teens United
           
1    20:30    Utemedsting - Sammen for livet
2    20:30    G-Gjengen - Mallemyro FC
3    20:30    Tilbake til Fremtiden - (G)old Ladies
           
1    21:00    Bremseveska - W.O. (Team Fiasko har trekt seg)
2    21:00    Sunny Beach - Øyane Pokerlag FC
3    21:00    Os DPS - Teens United
4    21:00    Siste Liten - Yorkshire no 1
           
1    21:30    Bikkjo - Mallemyro FC
2    21:30    G-Gjengen - Utemedsting
3    21:30    (G)old Ladies - Girlpower 2009

Fleire saker