midtsiden

Kampoppsett - sluttspel

Laurdag er det sluttspel og finalar i MidtsidenCup. Her er oppsettet.

Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Favorittane skuffa ikkje i innleiande rundar, men det gjorde heller ikkje dei andre laga.

Fleire puljer blei jamne, men når 16 av 22 herrelag, 8 av 12 mixlag og 4 av 6 damelag går vidare, fungerer innleiande rundar også som seeding. Går puljevinnarane vidare møtes dei i semifinale (kvartfinale for to av dei fem i herreklassen).

• I sluttspelet går uavgjorte kampar direkte til straffespark-konkurranse.
• I finalane går uavgjorte kampar til ekstraomgang, 1 x 5 min. sudden death før evt. straffekonk.
• Det blir tatt 3 straffar, så éin og éin.
• Hugs - straffekonk skjer på eige mål mellom banane, slik at neste kamp på banen kan gå som planlagt.
• Det blir ikkje spelt bronsefinalar, tap i semifinale er delt 3. plass.

KAMPOPPSETT - SLUTTSPEL - LAURDAG 17. OKTOBER

Banar:
Laget som står øverst spelar på bane 1 osv.
Bane 1 og 2 er på den nye kunstgrasbanen.

10.00: 1/8-finalar i herreklassen
H1 T. Ullrich - Siste Liten
H2 Teens United - Dommerne
H3 Søndagsklubben - Orcus
H4 Utemedsting - Retard Nation

10.30: 1/8-finalar i herreklassen
H5 Yorkshire no 1 - Bikkjo
H6 Halhjem United - Sammen for Livet
H7 The Bodies - Mallemyro FC
H8 Vågshaugen City - Grillståvo

11.00: Kvartfinalar i mixklassen
M1 Zint Fuggel - Godt Blandet
M2 God STIL - Team Lio
M3 Rett Vest - Øyane Pokerlag FC
M4 Ødelagt - Tha Crabs

11.30: Kvartfinalar i herreklassen
H09 Vinnar av H1 - Vinnar av H2
H10 Vinnar av H3 - Vinnar av H4
H11 Vinnar av H5 - Vinnar av H6
H12 Vinnar av H7 - Vinnar av H8

12.00: Semifinalar i dameklassen og mixklassen
D1 Vi på Vingen - Tilbake til Fremtiden
D2 (G)old Ladies - Havets Delikatesser
M5 Vinnar av M1 - Vinnar av M4
M6 Vinnar av M2 - Vinnar av M3

12.30 Semifinalar i herreklassen
H13 Vinnar av H9 - Vinnar av H10
H14 Vinnar av H11 - Vinnar av H12

13.00 Finale i dameklassen
13.30 Finale i mixklassen
14.00 Finale i herreklassen

15.00 Os A-lag avsluttar serien mot tabelltoar Tertnes på heimebane.
20.00 MidtsidenCup - bankett og premieutdeling på Bjørnefjorden Gjestetun.

Fleire saker