midtsiden

Tøff torsdag

Torsdag kveld gjekk dei siste innleiande kampane i MidtsidenCup.

image
image
image
image
image
image
Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Onsdag spelte 1 av 2 damepuljer, 2 av 3 mixpuljer og 3 av 5 herrepuljer.

Torsdag spelte den siste damepulja, den siste mixpulja og dei to siste herrepuljene.

Sjå fleire bilder nederst i artikkelen!
(Fleire bilde blir lagt ut på Facebookprofilen til Midtsiden No)

Her er tidpunktene for sluttspelet laurdag 17. oktober:
(Kampoppsettet kjem i eiga sak)
10.00: 4 x 1/8-finalar, herre
10.30: 4 x 1/8-finalar, herre
11.00: 4 x 1/4-finalar, mix
11.30: 4 x 1/4-finalar, herre
12.00: Semifinalar, mix og dame
12.30: Semifinalar, herrer
13.00: Finale, damer
13.30: Finale, mix
14.00: Finale, herrar
15.00: Os avsluttar sesongen med heimekamp mot Tertnes.

PULJERESULTAT - TORSDAG

Damer, pulje 2 (2 beste er vidare til semifinale laurdag)
1. (G)old Ladies: 4 poeng (7-0 i målforskjell))
2. Tilbake til fremtiden: 4 poeng (5-0)
3. Girlpower 2009: 0 poeng (0-12)

Mix, pulje 3 (2 beste er vidare til kvartfinale laurdag)
1. Zint Fuggel: 9 poeng (15-1)
2. Øyane Pokerlag FC: 6 poeng (5-8)   
3. Sunny Beach: 1 poeng (3-7)   
4. Bremseveska: 1 poeng (1-8)   

Herrar, pulje 4 (4 beste er vidare til 1/8-finale laurdag)
1. Yorkshire no 1: 10 poeng (23-2)
2. Teens United: 8 poeng (17-3)
3. Siste liten: 6 poeng (4-13)
4. Os DPS: 4 poeng (8-7)
5. Torsdagsklubben: 0 poeng (1-28)

Herrar, pulje 5 (4 beste er vidare til 1/8-finale laurdag)
1. Utemedsting: 9 poeng (19-5)
2. Sammen for livet: 7 poeng (12-8)
3. Mallemyro FC: 7 poeng (7-9)
4. Bikkjo: 6 poeng (6-5)
5. G-gjengen: 0 poeng (2-19)

ALLE KAMPRESULTAT - TORSDAG

1    17:00    Bremseveska - Sunny Beach: 0-0
2    17:00    W.O. - Zint Fuggel: (utgår - Team Fiasko trekte seg)
3    17:00    Os DPS - Siste Liten: 0-2
           
1    17:30    Teens United - Torsdagsklubben: 11-0
2    17:30    Bikkjo - G-Gjengen: 2-1
3    17:30    Mallemyro FC - Sammen for livet: 3-3
   
2    18:00    Øyane Pokerlag FC - Bremseveska: 2-1
3    18:00    Zint Fuggel - Sunny Beach: 4-1
4    18:00    Yorkshire no 1 - Os DPS: 3-1
           
1    18:30    Torsdagsklubben - Siste Liten: 1-2
2    18:30    Utemedsting - Bikkjo: 2-1
3    18:30    Sammen for livet - G-Gjengen: 6-1
           
1    19:00    Girlpower 2009 - Tilbake til Fremtiden: 0-5
2    19:00    W.O. - Øyane Pokerlag FC: (utgår - Team Fiasko trekte seg)
3    19:00    Bremseveska - Zint Fuggel: 0-6
4    19:00    Teens United - Yorkshire no 1: 1-1
           
1    19:30    Mallemyro FC - Utemedsting: 1-5
2    19:30    Bikkjo - Sammen for livet: 2-0
3    19:30    Os DPS - Torsdagsklubben: 5-0
           
1    20:00    Zint Fuggel - Øyane Pokerlag FC: 5-0
2    20:00    Sunny Beach - W.O.: (utgår - Team Fiasko trekte seg)
3    20:00    Yorkshire no 1 - Torsdagsklubben: 10-0
4    20:00    Siste Liten - Teens United: 0-3

1    20:30    Utemedsting - Sammen for livet: 2-3
2    20:30    G-Gjengen - Mallemyro FC: 0-1
3    20:30    Tilbake til Fremtiden - (G)old Ladies: 0-0

1    21:00    Bremseveska - W.O.: (utgår - Team Fiasko trekte seg)
2    21:00    Sunny Beach - Øyane Pokerlag FC: 2-3
3    21:00    Os DPS - Teens United: 2-2
4    21:00    Siste Liten - Yorkshire no 1: 0-9
           
1    21:30    Bikkjo - Mallemyro FC: 1-2
2    21:30    G-Gjengen - Utemedsting: 0-10
3    21:30    (G)old Ladies - Girlpower 2009: 7-0

Fleire saker