Pokalane frå Premiebua står klare. Laurdag er det kamp. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)

Kampoppsett - MidtsidenCup 2019

300 spelarar inntar Kuventræ: 26 lag er påmeldt gatecupen.

Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Laurdag er det tid for årets MidtsidenCup. Gatecupen for vaksne er i år, for første gong, supplert med eigen bedriftsklasse.

I alt 26 lag er påmeldt.

Arrangør Os Fotball prøvde seg først med krav om mix (både herrar og damer) også i bedriftsklassen, men fjerna kravet og sette 2 mål per kvinneskåring som gulrot til å ta damene med. Oppslutnaden om bedriftsklasse blei god, men mixklassen var i år på retur, og dei to klassane blei slått saman til 7 + 3 lag fordelt på to puljer kvar med 5 lag.

Dameklassen blei akkurat mange nok med 4 lag, det same blei herrar elite.

Klassen herrar amatør tel 8 lag fordelt på to puljer.

• Kven speler på kva lag? Sjå liste under oppsettet!

Informasjon og reglar

KLASSAR OG PULJER

DAMER
Ben Dover
Kretsen
Rekruttlandslaget
Ymse

HERRAR ELITE
CAGE
FIFA Street
Kattakve
Sunde Allstars

HERRAR AMATØR

Pulje 1:
1-2
Golden Boys
Nore Neset Mannskor
Sunday League Football

Pulje 2:
Os Øl & Kondis
Plog
Regnbuealliansen
Ungdomskilden il

BEDRIFT

Pulje 1:
Bingen FK
Der Kindergarten
Os Maskinering
Sælen
Aarvik

Pulje 2:
1-2 Kiwiblod
Deli de Luca
Flower Power
Rådhuset FC
Vestmek

• Kven spelar på kva lag? Artikkelen blir oppdatert med spelarliste.

• Bankett? Lagleiarane får seinare i kveld informasjon og pris - med påmeldingsfrist fredag klokka 16.00.

KAMPOPPSETT

Vi speler på fem banar fram til første finale. Øvste kamp er på bane 1 og så vidare.

Laga i bedrift/mix får ein lang dag, med fem lag i pulja og fire innleiande kampar.

Om du oppdagar feil eller manglar i oppsettet, send epost til kjetil@midtsiden.no.

09.00 Os Maskinering - Aarvik
09.00 Sælen - Bingen FK
09.00 Flower Power - Vestmek
09.00 Rådhuset FC - 1-2 Kiwiblod
09.00 Kretsen - Ben Dover

09.30 Nore Neset Mannskor - Sunday League Football
09.30 1-2 - Golden Boys
09.30 Regnbuealliansen - Os Øl & Kondis
09.30 Ungdomskilden il - Plog
09.30 Rekruttlandslaget - Ymse

10.00 Os Maskinering - Sælen
10.00 Aarvik - Der Kindergarten
10.00 Flower Power - Rådhuset FC
10.00 Vestmek - Deli de Luca
10.00 Sunde Allstars - FIFA Street

10.30 Nore Neset Mannskor - 1-2
10.30 Sunday League Football - Golden Boys
10.30 Regnbuealliansen - Ungdomskilden il
10.30 Os Øl & Kondis - Plog
10.30 Kretsen - Rekruttlandslaget

11.00 Flower Power - 1-2 Kiwiblod
11.00 Ben Dover - Ymse
11.00 Os Maskinering - Bingen FK
11.00 Sælen - Der Kindergarten
11.00 Kattakve - CAGE

11.30 Os Øl & Kondis - Ungdomskilden il
11.30 Rådhuset FC - Deli de Luca
11.30 Nore Neset Mannskor - Golden Boys
11.30 Sunday League Football - 1-2
11.30 Regnbuealliansen - Plog

12.00 Os Maskinering - Der Kindergarten
12.00 Aarvik - Bingen FK
12.00 Sunde Allstars - Kattakve
12.00 FIFA Street - CAGE
12.00 - ingen kamp på bane 5 -

12.30 Kretsen - Ymse
12.30 Ben Dover - Rekruttlandslaget
12.30 Flower Power - Deli de Luca
12.30 Vestmek - 1-2 Kiwiblod
12.30 - ingen kamp på bane 5 -

13.00 1. plass HA1 - 2. plass HA2 (semi, herrar amatør)
13.00 1. plass HA2 - 2. plass HA1 (semi, herrar amatør)
13.00 Sælen - Aarvik
13.00 Bingen FK - Der Kindergarten
13.00 Sunde Allstars - CAGE

13.30 1. plass D - 4. plass D (semi damer)
13.30 2. plass D - 3. plass D (semi, damer)
13.30 Vestmek - Rådhuset FC
13.30 1-2 Kiwiblod - Deli de Luca
13.30 FIFA Street - Kattakve

14.00 Vinnar HA semi 1 - Vinnar HA semi 2 (finale, herrar amatør)
14.00 - ingen fleire kampar på bane 2 til 5 -

14.30 1. plass B1 - 2. plass B2 (semi, bediftsklassen)
14.30 1. plass B2 - 2. plass B1
14.30 1. plass elite - 4. plass elite (semi, herrar elite)
14.30 2. plass elite - 3. plass elite (semi, herrar elite)

15.00 Finale - dameklassen

15.30 Finale - bedriftsklassen
15.30 Finale - herrar elite

Kven speler på kva lag?

Her er spelarlistene - klasse for klasse:

DAMER

Ben Dover
Elisabeth Røttingen
Evelyn Solholm Andersen
Stine Sagen Kårtveit
May Helen Duna
Heidi Grindavoll
Margareth Østervold Tøkje
Hilde Kristine Røttingen
Caroline Håverstun
Monica Aarland
Jorund Synnøve Lygren
Katarina Thorsvik 

Kretsen
Kine Sælen
Tina Lindbom
Tuva Lund Haddal
Marie Gjerde
Lene Cathrine Olsen
Maria Thunold
Emma Lyssand
Vilde Lind Norvik
Andrine Fløysand
Helene Hatlestad
Frida Døsen
Kristiane Møller
Helene Hjelle Nytræ 

Rekruttlandslaget
MALIN HEGGLAND (COACH)
JEANETT KALLEKLEIV
VY NGUYEN (AKTIV)
KRISTINE AASHEIM (AKTIV)
ELIN NILSEN ØSTNES (AKTIV)
KINE ULRIKKE THORSVIK
NINA LUNDE (AKTIV)
MARI RAUGSTAD
IRENE WATHNE KVERNES
MAREN GJERDE
KONSTANSE HAUKELAND
AINA FAGERTHUN
ELISABETH ELVSVEEN FRØYSET

Ymse
Tonje Lindbom
Hedda Lindbom (aktiv)
Agathe Lekven (aktiv)
Lenea Hjelle Fløysand (aktiv)
Lena Leikvoll
Maria Frotveit
Marte Skåtøy
Vilde Moberg
Cecilie Olsen
Mariell Aakvik
Margit Lærum
Thale Strønen Skeie 

HERRAR ELITE

CAGE
Anders Havsgård
Vegard Skeie
Steffen Kvamsdal
Torgeir Lunde
Erlend Hevrøy
Fabian Bødtker
Tobias Nøss
Thomas Færøvik
Elias Myrlid
Henrik Sperrevik 

FIFA Street
Vegar Solstrand Ludvigsen
Steffen Solstrand Ludvigsen
Anders Solstrand Ludvigsen
Johannes Lie
Egil Thuen
Niklas Lunde Fosen
Thomas Visvas Håvardstun
Kristian Visvas Håvardstun
Peter Armstrong
Simon Moberg Søvik
Børge Benjaminsen
Tommy Ludvigsen Matre 

Kattakve
Lagleiar: Stian Kvåle
Alexander Dale
Marius Mikkelsen
Christian Mikkelsen
Simen Gjøvåg
Stian Dyngeland
Christoffer Hafsås
Aleksander Lindkvist
Børge Borgen
Erik Kanestrøm
Johannes Jordal

Sunde Allstars
Lagleiar: Rune Mo
Spelarliste kjem

HERRAR AMATØR

1-2
Kjetil L. Eide
Morten Røttingen
Fusa Frank (aktiv)
Cats (aktiv)
Øystein Lee
Pål Engevik
Fredrik Michalsen
Thomas kongen av Os Olsen
Kristian Nordahl-Pedersen
Ole Westhrin
Even André Gangsøy Sjøvoll
Stephan Opperman
Tore Kinden
Endre Brenne
Aron Arnesen

Golden Boys
Andreas Scheflo Bjørnen
Atle Fauskanger
Christer Johannessen
Dag Petter Nyborg
Frode Buvik
Johan Torgersen Nyborg
Kim Andre Askvik Lindborg
Morten Buvik
Rene Haugsbakk
Eirik Steinbakk
Bjørn Terje Vindenes

Nore Neset Mannskor
Amund Vold  
Bjørn Sælensminde
Martin Skorpen
Daniel Urheim
Tarjei Hovland
Kim Lind Villanger
Sverre Soløy
Lars Erik Jansen
Magnus Kvalheim
James Mcdonald
Knut Håkon Hermansen
Marius Prestvold 

Sunday League Football
Anders Kloven
Frode Lund
Remi Reiertsen
Fabian Reiertsen (aktiv?)
Bjarte Skåtun
Stian Lunde
Tore Tveit
Johannes Vedelden
Andreas Berge
Christian Frugård
Jarle Børve
Eirik Skåtøy
Jacob Lassen

Os Øl & Kondis
Inge Sundfjord
Fredrik Styrvoll
Eirik Sundøy Andersen
Eivind Vedholm
Halvor Grindevoll Askvik
Martin Veastad (aktiv)
Dani Alvær Bergstø (aktiv)
Håvard Nordstrønen Thomassen
Espen Hjertholm
Kristian Skorpen Eck
Frank Olav Røttingen
Marius Henriksen

Plog
Preben Karlsen
Ruben Grindevoll
Fredrik Rasmussen
Joakim Lyssand
Johan Nydal
Espen Askvik
André Solbakken
John Arne Rød
Stian Olsen
Leander Nesse
Torbjørn Halsvik
Alexander Boe

Regnbuealliansen
Anders Waage
Andreas Eriksen
Joakim Thuen
Tommy Austevoll
Paal Bjelland
Preben Krydsby
John Jairo Nikkinen
Eirik Søfteland
Helge Røttingen
Irmelin Austevoll
Susanne Kaland
Ragnhild Garvik
Kaia Jakobsen
Joachim Emil Larsen

Ungdomskilden il
Kjetil Kvåle
Bjarte Øren
Dagfinn Norvik
Arne Nøkland
Tore Midtveit
Henrik Bjørø
Jarle Mjånes
Morten Hamre
Jørn Bruland
Torstein Hermansen
Jan Helge Corneliussen

BEDRIFT

Bingen FK
Sondre Ødegård Aksens
Sara Skaatun
Benjamin Østevold
Emma Johannesen Tolås
Hans - Henrik Heier
Kristian Mjelstad
Marie Lade
Peter Tveita
Sigurd Espeseth Kaslegard
Tobias Klungseth Rotevatn
Albert Haugland Kristiansen
Andrea Gilje Solheim
Emanuel Reindal

Der Kindergarten
Fredrik Solbakken - aktiv
Steffen Tharaldsen
Mathias Sørstrønen
Andreas Lind Olsen
Kay Milan
Peter Myksvoll
Trygve Bjørnevik
Fredrik Sivertsen
Tuva Solberg (aktiv)
Anna Martine Mjånes
Marthe Færøvik

Os Maskinering
Frode Lundgren
Valter Midtsæter
Snorre Sørstrønen
Vlad Konoplia
Marian Steolea
Marcin Schupke
Lukaz Albrych
Michal Izdebski
Djnikkid Klaus Nikidino
Forest Laskowski
Grzegorz Rzonca 

Sælen
Tore Sælen
Kjersti Heggland
Raymond Sælen
Sandra Oen
Jimmy Jensen
Jenny Persson
Anders Lura
Inga Marie Jensen
Jan Hetleflåt
Mariusz wilk
Kristoffer Stadheim Teigen
Kristoffer Vesterås
Andre Golucki
Bohdan Przychoda
Kristian Lundøy

Aarvik
Bjarte Aarvik
Kristoffer Heggeland
Frode Moberg Øvredal
Øystein Skaathun Ivarsen
Raimond Halhjem
Tore Valvik
Ørjan Bergo (aktiv)
Jørgen Kuven
Fredrik Halhjem Sælen
Christer Bergesen Olsen (aktiv)
Kevin Balland

1-2 Kiwiblod
Julie Kopperud
Marie Haringstad
Tom Jordal
Hanne Marie Lyssand
Hanne Sædal
Joakim Aasen
Trym Sandvik Johnsen
Morten Havsgård
Liam Askvik
Maria Olsen
Silje Bergesen
Mathias Bakkely
John Børge Fenne
Lasse G. Sennesvik 

Deli de Luca
Divaldo Cardoso
Adrian Valle
Christoffer Hevrøy
Malin Fosen
Vilde Hovland
Elin Aadnevik
Ole Petter Birkenes
Henrik Nathan Boge
Mattias Lund Rød
Bjarte Halhjem

Flower Power
Karel Sommer
Emil Wojcicki
Nawzad Mahmud
Nhan Nguyen
Thomas Flatekval
Christer Lyssand
Per-Helge Larsen
Robertas Vaitkus
Arunas Silinskas
Roma Klym
Daiva Krypaityte
Anne Lill Lyssand
Christian Bugge
Lillian Korneliussen

Rådhuset FC
Ørjan Myrlid
Jon Sivert Rykkel
Elin Tuft
Julianne Vangsnes
Per Olav Sørås
Tommy Svendsen
Ingvild Marienborg
Andreas Berge
Arve Frostad
Alexander Dymbe
Ole Johnsen
Iselinn Mjåtvedt
Frankie Gindl
Eirik Skåtøy
Per Martin Sælen 

Vestmek
Karl Ole Lyngbø
Tom Fagerthun
André Kremner
Kjell Howie Fjeldsaunet
Trond Ove Wik
Alexander Hjellevoll Nordbø
Åsmund Tveiten
Tor Åge K Hjellevoll
Tommy Skage
Mattias Haugland  
Per-Arild Larsen
Michal Duda
Mirek Jagodzinski

Fleire saker