Kultur | 17. apr. 2012

Konfirmantane i Os 2012

Er det nokon du bør gje gåve til i år? Her er lista over konfirmantane i Os med tid og stad for seremonien.

Konfirmantane i Os 2012
F.v.: Os kyrkje, Oseana og Nore Neset kyrkje. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)
Kjetil Vasby Bruarøy
Kjetil Vasby Bruarøytysdag 17. apr. 2012 20:45

Konfirmasjonane i Os går i år føre seg dei to første helgene i mai. Her får du oversikt over kven som konfirmerer seg, kvar og kor tid.

Nore Neset kyrkje søndag 6. mai

Klokka 10.00:
Cecilie Bjordal Edvardsen, Hilde Eidsvik, Andrè Håvardstun Furebotn, Trude Sva Hagen, Richard Haugland Kleppe, Ann-Kristin Oen, Eva Bugge Rait, Lovise Meltzer Rygh, Håkon Skogesal Stormo, Fredrick Styve, Marita Vedvik.

Klokka 12.00:
Sondre Breivik Benjaminsen, Egil Johan Berland, Emilie Heltne, Ingemar Birk Traavik Kvalvaag, Trym Ziener Lepsøy, Steffen Årseth Ljosheim, Viktoria Monsen, Victoria Marie Samuelsen, Ann-Kristin Ure Skjønberg, Vilde Tonheim, Johnny Harald Vågen.

Nore Neset kyrkje søndag 13. mai

Klokka 10.00:
Kenneth Aga, Caroline Fonn Fjæreide, Erik Johan Heigl, Kristine Karlsen Hjertholm, William Skoglund, Jørgen Mykleby Storum, Chasmin Magdele Døsen Særvoll, Eirik Nordstrønen Thomassen, Andreas Vatle.

Klokka 12.00:
Robin Austgulen, Nils Henrik Breivik, Marita Ellingsen, Preben Havn Holmefjord, Sigrid Storum Hågensen, Amalie Østgulen Mortensen, Øyvind Odland, Preben Hildershavn Rød, Even Thomsen, Eirik Kvalvik Titlestad, Leon Wivegh.

Os kyrkje søndag 6. mai

Klokka 10.00:
Erlend Gjerde Aadland, Adrian Andres, Hanna Sjøbø Ask, Håvard Kyrkjeteig Bjørnør, Martin Skaathun Blindheim, Alexander Bøe, Thomas-Andrè Dahl, Joachim Åkvåg Duesund, Lasse Hjelle Døsen, Ramona Yvonne Fagerheim, Marte Eidsvik Flint, Ove-Andre Grotle, Camilla Bøe Hagen, Karoline Hatvik, Amalie Haukås, Katarina Haukås, Christian Hjelle, Joakim Heidal Håvik, Sindre Johannessen, Helena Kallekleiv, Lars Henriksen Karstad, Katrine Lundgren Kjerrgård, Runa Lauritsen, Kristian Lavik, Endre Røyrane Leirvåg, Kamilla Lindborg, Helena Lyssand Mjelde, Magnar Solbakken Moberg, Aleksander Olsen, Janne Presttun, Lise Marie Ragde, Ingrid Marie Stokke, Andrea Sælen, Kirsten Marie Tveit, Fredrik Winsents, Julia Sperrevik Wold.

Klokka 12.00:
Camilla Hamre Bahus, Solveig Alette Balland, Tonje Blomberg, Bjarte Botnevik, Michael Håkon Foss Eidsvik, Preben Eidsvik, Lars Henrik Fauske, Thea Hove Hauge, Sara Brattfjell Heggland, Øystein Kvalheim Henriksen, Rune-Philip Holsen, Sandra Feet Johansen, Rebecca Dahle Kristiansen, Mari Lepsøy, Sondre Lihaug, Hilde Eirin Lohne, Målfrid Pettersen Lunde, Sandra Lunde, Marte Tveit Midtbø, Henrik Morvik, Marc Eric Halsvik Müller, Ole Morten Smørdal Natås, Remi Kristoffer Jensen Nebb, Stian Waage Nybø, Maria Lind Olsen, Vegard Vetvik Olsvold, Nathalie Reiertsen, Silje Flaterås Roald, Regine Sandtorv Ryland, Jannicke Stigen Råen, Marte Fjæra Skåtøy, Stefan Eriksen Stavenes, Sandra Stien, Mina Cicilie Dalland Sundberg, Vibeke Lunde Sydnes, Sunniva Hallem Søvik, Margrethe Skår Tveiten.

Os kyrkje søndag 13. mai

Klokka 10.00:
Sander Hatleli Aasen, Linn-Kristine Follo Aikio, Pål Martin Austestad, Erlend Bjørnevik, Sebastian Braathen, Marie Langdal Eidsvåg, Aina Kristin Ekerhovd Fagerthun, Kim Hans Fimreite, Henning Wold Gjelsvik, Arne Gjerde, Maren Gjerde, Katrine Johnsen Grindeland, Monica Teigland Haaland, Kristina Haugland, Fredrik Hansen Heggeland, Janne Hovland, Marie Henriksen Håland, Jone Kuven, Leon Alexander Lorentzen, Celine Lyssand, Dag Petter Torgersen Nyborg, Lene Nytræ, Gøran Nordberg Opdal, Kiara Lea Plätzer, Oda Hjelle Skorpen, Simen Nikolai Solheim, Ivan Storebø, Gøran Leikvoll Storvik, Bendik Hodneland Sundfjord, Camilla Thuen, Eirik Tysseland, Kristoffer Donev Wiers.

Klokka 12.00:
June Sjøbø Borgen, Tim Lunde Borgen, Mikal Kirkevik Brekke, Sivert Egge Drange, Martin Sivertsen Garvik, Sara Birgitte Bjørkhaug Gaski, Stine-Helen Gjelsvik, Sebastian Bjørgo Haarvei, Ester Sørfonn Haugland, Konstanse Eikeland Haukeland, Morten Njaastad Havre, Hans Kristian Høines, Jan Inge Høines, Kine Johannessen, Rebecca Stefine Lien Klinge, Kristoffer G Kremener, Thomas Tharaldsen Kristiansen, Ronja Froestad Laupsa, Nora Fredriksen Lunde, Daniel Stamnes Midtsæter, Therese Midtsæter, Marie Haugan Myking, Silje Hjelle Nytræ, Tom Gabriel Rondestveit, Martha Moberg Rosland, Ida Nilsen Rød, Andrea-Sofie Solholm, Susanne- Kristin Solholm, Amalie Styrvoll, Marlene Margareta Hauge Sund, Torbjørn Sævareid, Katrine Havsgård Sævdal, Sander Thorvaldsen, Silje Baldersheim Totland, Stine Engelsen Tveit, Jarl Abrahamsen Våge, Marcus Walden

Humanistisk konfirmasjon i Oseana laurdag 12. mai

Klokka 11.00
Martin Kjennbakken Aadland, Sean Hassan Malik Aasen, Hans-Tore Akerø, Ingvild Hansen Åserød, Dinah Isabel Gjerde, Vilde Skønberg Haaland, Emil Haugen, Hillevi Brita Høyem, Robin Ulvedal Jensen, Marie Sælen Lyssand, Ronja Marlen Heggland Moe, Sandra Elise Olsen, Marcus Opstvedt, Daniel Køhler Moberg Raustein, Amy Desiree Næss Rusch, Torbjørn Sandmo, Juni Carlsen Selje, Ida Strønen, Geir Øyvind Vangsnes.

Klokka 13.00
Joakim Aasen, Marie Aga, Dina-Marie Øvredal Boge, Sander Wågsæther Egenæs, Øystein Takle Eide, Mats Richard Engelsen, Remi Fjæreide, Andreas Heidal Frøynes, Nils Andris Hamre, Jarle Skaftun Haug, Marlinn Vedå Jordan Johannesen, Marius Nybø Johansen, Tom Andree Moberg Johansen, Kim Roger Knutsen, Pernille Hægstrøm Kollen, Mariell Vestvik Lepsøy, Alexander Markhus, Helene Davanger Nielsen, Ingunn Rognsvåg, Anna Dalland Senneset, Fredrik Standal, Camilla Orrebakken Vatnøy.

(Dette er ikkje namn på alle konfirmantane i Os i 2012, men på alle som har samtykka i at namnet deira blir publisert.)


Spennande? Vil du ha ukas høgdepunkt i innboksen?

Les meir om

Last ned Midtsiden-appen idag

No kan du følgja nyhende frå Os - rett i appen.

  • Gratis å lasta ned
  • Bli varsla straks noko skjer
  • Tilgjengeleg i App Store og Google Play Store
Last ned appen
For å få tilgang til alle sakene i appen må du vera abonnent.