Tysdag blir innleiande rundar i dameklassen spelt. Her er The Warriors i 2012. (Foto: KVB)

Kor tid skal du spela?

Her er kampoppsett for MidtsidenCup tysdag. Artikkelen er oppdatert med oppsett for onsdag og slutspel laurdag.

Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Kampoppsett for tysdag følgjer under. 

 Artikkelen blir oppdatert med oppsett for onsdag og resultat frå begge dagar, når desse er klare.

Kven går til sluppspel?

 Dameklassen: Alle speler laurdag. Dei to beste speler finale laurdag, 3. og 4. plass speler bronsefinale. 

Mixklassen: Alle speler laurdag. Førsteplass er direkte i semifinalen, 2. plass i pulje 1 speler kvartfinale mot 3. plass i pulje 2, og omvendt.

Herrar amatør og herrar elite: Dei to beste i kvar av dei tre puljene går vidare til kvartfinale saman med 3-ar frå pulja med berre 3 lag. Dei to andre på 3. plass speler 1/8-finale der dei kjempar om plass i den siste kvartfinalen. (I puljer med berre 3 lag går alle vidare til 1/4-finale, men 3. plass møter beste puljevinnar frå dei to andre puljene i sin kvartfinale).

Desse klassane og puljene speler tysdag:

DAMER: 
Enda litt Guuufs  (Dorthe Tangen Haugland)
Man Chest Hair  (Vy Nguyen)
No Name, No Fame  (Trine Lund)
The Warriors  (Malin Heggland)

MIX 1 
Galacticos  (Preben Borgen)
KIWI  (Bettine Wik)
NDM  (Terje Ognøy)

HERRAR AMATØR 1
Aust om Elvo  (Kjell Arne Hjelle)
Magnorvinduet  (Leif Gunnar Borgen)
Ungdomskilden  (Andreas «Miten» Midtbø/Torstein Hermansen)

HERRAR ELITE 1
Boingklubben  (Thomas Halhjem)
T Ullrich  (Dag Tore Skjelde)
The New Yellow Fellows  (Stian Kvåle)
Vi rykka ikke opp  (Remy Søfteland)

HERRAR ELITE 2
FIFA  (Jon Sivert Rykkel)
FCKing Wankers  (Christer Røen)
Happy Ending  (Daniel Haug)

KAMPOPPSETT • TYSDAG

• Øvste kamp er på bane 1, nest øvste på bane 2 osb.
• Bane 1 og 2 er på øvre kunstgrasbane (bane 1 nærmast kiosk), ved kiosk og tribune.
• Bane 3 og 4 er på nedre bane (bane 3 nærmast øvre bane).

18.30 Enda litt Guufs - The Warriors 0-2
18.30 No Name, No Fame - Man Chest Hair 6-1
18.30 T Ullrich - The New Yellow Fellows 4-1
18.30 Boingklubben - Vi Rykka Ikkje Opp 1-1

19.00 Aust om Elvo - Magnorvinduet 5-2
19.00 FCKing Wankers - Happy Ending 7-0
19.00 KIWI - NDM 3-4
19.00 *******************************

19.30 Vi Rykka Ikkje Opp - T Ullrich 0-4
19.30 The New Yellow Fellows - Boingklubben 1-2
19.30 No Name, No Fame - Enda litt Guuufs 3-1
19.30 Man Chest Hair - The Warriors 0-2

20.00 NDM - Galacticos 2-7
20.00 Magnorvinduet - Ungdomskilden 2-4
20.00 FIFA - Happy Ending 9-0
20.00 *******************************

20.30 The Warriors - No Name, No Fame 4-0
20.30 Man Chest Hair - Enda litt Guufs 2-4
20.30 T Ullrich - Boingklubben 0-0
20.30 Vi Rykka Ikkje Opp - The New Yellow Fellows 1-2

21.00 Galacticos - KIWI 11-3
21.00 FCKing Wankers - FIFA 1-4 
21.00 Ungdomskilden - Aust Om Elvo 4-0
21.00 *******************************

DESSE SPELER ONSDAG

MIX 2 
Avd 671 Galaxy  (Arnt Ove Lundervik)
GripsGraps  (Dani Bergstø)
Superlaget  (Jorunn Staverløkk)

HERRAR AMATØR 2
1-2  (Kjetil L. Eide)
AtleticOs  (Espen Rotnes)
Mowgli og vennene hans  (Timmy Hansen)
Os Maskinering  (Frode Lundgren)

HERRAR AMATØR 3
Beast from East  (Emilis Zilinskas)
Team Lunde  (Jakob Sørås)
The MacGyvers  (Bjørn Terje Vindenes)
FC Stolpeskudd Come Back  (Trond Henanger) 

HERRAR ELITE 3
Aarvik Gladiators  (Tore Valvik)
Dusjkameratene  (Erik Kanestrøm)
FC Beken  (Martin Snilstveit)
Flåklypa  (Vegar Ludvigsen)

KAMPOPPSETT • ONSDAG

• Øvste kamp er på bane 1, nest øvste på bane 2 osb. 
• Bane 1 og 2 er på øvre kunstgrasbane (bane 1 nærmast kiosk), ved kiosk og tribune.
• Bane 3 og 4 er på nedre bane (bane 3 nærmast øvre bane).

18.30 1-2 - Os Maskinering 5-1
18.30 AtleticOs - Mowgli og Vennene Hans 1-1
18.30 Aarvik Gladiators - Flåklypa 1-0
18.30 FC Beken - Dusjkameratene 2-1

19.00 Beast From East - Team Lunde 9-0
19.00 The MacGyvers - FC Stolpeskudd Come Back 2-3
19.00 Avd 671 Galaxy - Superlaget 3-4
19.00 *******************************

19.30 Dusjkameratene - Flåklypa 1-2
19.30 FC Beken - Aarvik Gladiators 2-2
19.30 Os Maskinering - Mowgli og Vennene Hans 0-2
19.30 1-2 - AtleticOs 1-0

20.00 GripsGraps - Avd 671 Galaxy 3-1
20.00 Team Lunde - The MacGyvers 1-4
20.00 FC Stolpeskudd - Beast From East 2-1
20.00 *******************************

20.30 Mowgli og Vennene Hans - 1-2 3-0
20.30 Os Maskinering - AtleticOs 0-5
20.30 Flåklypa - FC Beken 0-4
20.30 Aarvik Gladiators - Dusjkameratene 1-1

21.00 Superlaget - GripsGraps 3-0
21.00 The MacGyvers - Beast From East 1-3
21.00 FC Stolpeskudd - Team Lunde 11-3
21.00 *******************************

SLUTTSPEL LAURDAG 8/11

(Oppsettet blir torsdag oppdatert med namn på lag)

10.00 1/8-finale herrar amatør: 3. plass P2 - 3. plass P3
10.00 1/8-finale herrar elite: 3. plass P1 - 3. plass P3

10.30 1/4 mix: 2. plass P1 - 3. plass P2
10.30 1/4 mix 2. plass P2 - 3. plass P1

11.00 1/4-finale, herrar elite 
11.00 1/4-finale, herrar elite 
11.00 1/4-finale, herrar elite 
11.00 1/4-finale, herrar elite 

11.30 1/4-finale, herrar amatør
11.30 1/4-finale, herrar amatør
11.30 1/4-finale, herrar amatør
11.30 1/4-finale, herrar amatør

12.00 Semifinale, herrar elite
12.00 Semifinale, herrar elite
12.00 Semifinale mix: 1. plass P1 - vinnar 1/4-finale 2
12.00 Semifinale mix: 1. plass P2 - vinnar 1/4-finale 1

12.30 Finaler, damer
12.30 Bronsefinale, damer
12.30 Semifinale, herrar amatør
12.30 Semifinale, herrar amatør

13.00 Finale, mixklassen

13.30 Finale, herrar elite

14.00 Finale, herrar amatør

Fleire saker