Espen Engevik og resten av Liverbirds stilte naturlegvis uniformert - men kanskje ikkje godt nok førebudd. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)

Liverbirds ut av MidtsidenCup

Men Espen «Klopp» Engevik får likevel spela laurdag. Her er oppsettet for sluttspelet - og stor bildeserie frå onsdag og torsdag.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Etter innelainde rundar onsdag og torsdag er det i morgon klart for sluttspel i MidtsidenCup.

Liverpool-supportarane har vore ein fargeklatt på Kuventræ, men The Normal One og resten av Liverbirds har fått hard motstand i den største pulja.

Pulja har siste runde av puljespelet laurdag morgon, men Liverbirds kan uansett ikkje ta seg vidare.

Her ser du kven som speler på kva lag.

Sjå samleside for MidtsidenCup og følg MidtsidenCup på facebook.

Kampoppsett laurdag

Resultat i kampane og plassering i puljene følgjer under, men her er oppsettet for laurdag:
(Feil i oppsettet? Ring/sms 90789270)

Siste runde i puljespel herrar amatør, pulje 3 (HA3)
10.00 The MacGyvers - Liverbirds
10.00 Shredicated - Ungdomskilden IL

Kvartfinalar mellom 2. og 3. plass i herrar elite og mix amatør
10.30 Ståle - FC Bandane
10.30 FC Show - Team Aarvik Norgeshus
10.30 Superlaget - FC OSS
10.30 FC Ballebrokk - NON STOP

Herrar amatør - mellomspel 3. og 4. plass
11.00 Plog - 4. pl HA3
11.00 AtleticOs - Jada Kam
11.00 The Grim Reapers - 3. pl HA3

Semifinalar i herrar elite - kvartfinalar i mix elite
11.30 FIFA - Vinnar av Aarvik vs Os United
11.30 Os United - Vinnar av Ståle vs FC Bandana
11.30 SFG - Spellagå
11.30 Hurricane FK - Gode Venner

Kvartfinalar i herrar amatør
12.00 1-2 - nest best i mellomspel
12.00 Beast from East - best i mellomspel
12.00 1. pl HA3 - FC Beken
12.00 100 % -  2. pl HA3

Semifinalar i mix amatør og mix elite
12.30 Galacticos - Vinnar av SFG vs Spellagå
12.30 Hooligans FC - Vinnar av Hurricane FK vs Gode Venner
12.30 FC Ingenting - Vinnar av FC Ballebrokk vs NON STOP
12.30 NDM - Vinnar av Superlaget vs FC OSS

Finale herrar elite + semifinalar i herrar amatør
13.00 finale herrar elite på bane 1
13.00 semifinale 1, herrar amatør
13.00 semifinale 2, herrar amatør

Finalar i mix amatør og mix elite
13.30 finale mix elite
13.30 finale mix amatør

14.00 finale herrar amatør

Puljevis resultat

(med målforskjell i parantes)

Herrar amatør 1
1. 1-2 (12-0) 9 poeng
2. 100 % (15-3) 6 poeng
3. Jada Kam (2-6) 3 poeng
4. The Grim Reapers (1-21) 0 poeng

Herrar amatør 2
1. Beast From East (9-1) 7 poeng
2. FC Beken (4-8) 6 poeng
3. Plog (3-5) 3 poeng
4. AthleticOs (4-8) 1 poeng

Herrar amatør 3 (førebels resultat, berre Team Fløysand har spelt alle 4 kampane)
1. The MacGyvers 7 poeng
2. Ungdomskilden 6 poeng
3. Team Fløysand 6 poeng
4. Shredicated 4 poeng
5. Liverbirds 0 poeng

Herrar elite 1
1. Os United (5-1) 6 poeng
2. FC Show (4-2) 3 poeng
3. FC Bandana (1-7) 0 poeng

Herrar elite 2
1. FIFA (2-1) 4 poeng
2. Ståle (1-1) 3 poeng
3. Team Aarvik Norgeshus (1-2) 1 poeng

Mix amatør 1
1. NDM (6-5) 4 poeng
2. FC Ballebrokk (4-4) 2 poeng
3. FC OSS (3-4) 1 poeng

Mix amatør 2
1. FC Ingenting (4-2) 6 poeng
2. Superlaget (3-3) 3 poeng
3. NON STOP (2-4) 0 poeng

Mix elite 1
1. Galacticos (6-3) 6 poeng
2. Hurricane FC (4-4) 3 poeng
3. Spellagå (2-5) 0 poeng

Mix elite 2
1. Hooligans FC (7-1) 6 poeng
2. SFG (3-4) 3 poeng
3. Gode Venner (0-5) 0 poeng

Kampresultat frå innleiande rundar

ONSDAG

18.30 FC Ballebrokk - FC OSS 1-1
18.30 FC Bandana - FC Show 0-4
18.30 100 % - 1-2 0-2
18.30 Jada Kam Superstar - The Grim Reapers 2-0

19.00 Galacticos - Hurricane FK 3-2

19.30 The Grim Reapers - 100 % 1-12
19.30 1-2 - Jada Kam Superstar 3-0
19.30 Os United - FC Show 2-0
19.30 FC OSS - NDM 2-3

20.00 Hurricane FK - Spellagå 2-1

20.30 NDM - FC Ballebrokk 3-3
20.30 FC Bandana - Os United 3-1
20.30 1-2 - The Grim Reapers 7-0
20.30 Jada Kam Superstar - 100 % 0-3

21.00 Spellagå - Galacticos 1-3

TORSDAG

18.00 Liverbirds - Schredicated 2-5
18.00 Team Fløysand - The MacGyvers 3-4
18.00 Plog - Beast from East 0-2
18.00 AtleticOs - FC Beken 1-2

18.30 Ståle - FIFA 0-1
18.30 FC Ingenting - NON STOP 2-1
18.30 Gode Venner - Hooligans FC 0-3
18.30

19.00 FC Beken - Plog 2-1
19.00 Beast from East - AtleticOs 1-1
19.00 Ungdomskilden IL - Liverbirds 9-0
19.00 Schredicated - Team Fløysand 3-5

19.30 SFG - Gode Venner 2-0
19.30 FIFA - Team Aarvik Norgeshus 1-1
19.30 Superlaget - NON STOP 2-1
19.30

20.00 Ungdomskilden IL - Team Fløysand 2-1
20.00 The MacGyvers - Schredicated 2-2
20.00 Plog - AtleticOs 2-1
20.00 Beast from East - FC Beken 6-0

20.30 Superlaget - FC Ingenting 1-2
20.30 Hooligans FC - SFG 4-1
20.30 Ståle - Team Aarvik Norgeshus 1-0
20.30

21.00 Liverbirds - Team Fløysand 4-7
21.00 The MacGyvers - Ungdomskilden IL 5-1

 

Fleire saker