Politi | 02. mai 2023

Trafikkulykke på E39 i Lepsøykrysset

– Det er meldt om trafikkulykke mellom to personbiler. Ikke meldt om alvorlige personskader, skriver politiet i en melding på Twitter.

Trafikkulykke på E39 i Lepsøykrysset
Bilde fra anonym person på stedet.
Nora Flatseth Trippestad
Nora Flatseth Trippestadtirsdag 02. mai 2023 15:02

– Det er meldt om trafikkulykke mellom to personbiler. Nødetatene er på vei. Det er ikke meldt om alvorlige personskader. Trafikale problem, skriver Vest politidistrikt på Twitter klokken 16:54 i dag.

På Halhjemsvegen i Lepsøykrysset er det redusert framkommelighet på grunn av trafikkuhell, melder Vegtrafikksentralen vest klokken 16:56.

Bilberger er på plass, sier samme kilde klokken 17:10.

17:34 melder Vegtrafikksentralen vest at det er fri ferdsel etter trafikkuhell.

Eyving Hellesund fra Vest politidistrikt sier at ingen av de involverte personene framstår alvorlig skadet.

– De to bilene har frontkollidert. Det er større materielle skader på bilene, sier Jostein Steinsland-Hauge fra 110-sentralen.

– Brannvesenet har vært tilstede og hjalp på opprydningen og sikringen av stedet.

Anonymt leserbilde.
Anonymt leserbilde.
Google Maps trafikkovervaking kl 17.11
Google Maps trafikkovervaking kl 17.11

Spennande? Vil du ha ukas høgdepunkt i innboksen?

Tilgang til alt innhald for kun 5 kr i 5 veker

Vi set stor pris på at du vel å abonnera på Midtsiden, det hjelper oss på veg til å kunna dekka endå meir av alt som skjer i Os!

  • Tilgang til alt innhald
  • Utan bindingstid
  • Moglegheit for fleire brukarar
Les meir og bestill

Etter kampanjen blir abonnementet fornya kvar månad. Du kan seia opp kor tid du vil, og blir då ikkje belasta for neste periode.