Fotball | 10. nov. 2022

MidtsidenCup: Kampoppsett og spelarliste

Over 250 aktive og amatørar skal spela gatecup på Kuventræ laurdag.

Åsane-spelar Knut Spangelo Haga stiller i amatørklassen med FC Bacon, to brør og ein fetter stiller i eliteklassen i årets gatecup. (Bilde frå 2021, foto: Ørjan Håland)
Kjetil Vasby Bruarøy
Kjetil Vasby Bruarøytorsdag 10. nov. 2022 14:07

To ekstra lag kom inn etter at påmeldingsfristen blei flytta frå søndag til onsdag.

I alt 23 lag er påmeldte.

Dei fordeler seg jamt på desse klassane:

Dameklassen: 5 lag
Bedriftsklassen (mix): 6 lag
Herrar amatør: 7 lag
Herrar elite: 5 lag

Kampoppsettet finn du i desse tre bildefilene:

Bildeserie:

Dei siste finalane er ferdige klokka 15.
Starten på dagen.
Dei neste kampane ...
Dei siste finalane er ferdige klokka 15.
Starten på dagen.
1 av 3
Starten på dagen.
Dei neste kampane ...
Dei siste finalane er ferdige klokka 15.

PULJER OG LAG

Damer
BALLIN
Godt & Blandet
Haapet2
Kommunedamene FK-Fall og knall
Det blå toget-old stars

Bedrift A
SK Ambulanse
Brann og Redning
Sælen/Vestmekaniske

Bedrift B
Kongshaug Fotballgymnas
OM-spesialisten
Elements Production AS

Herrar amatør A
1-2
Bacon FC
Fotballens Knoll og Tott
Hooligans FC

Herrar amatør B
Søndagsklubben
Tatt av vinden IL
Ungdomskilden IL

Herrar elite
Likbrekko
Make Peter Great Again
Pique Blinders
Unge Tunge Punger
Øyglimt Elite

Spelarar - lag for lag finn du under:

(Nokre lag har gjort endringar i dagane inn mot cup. Listene er oppdatert i sekretæriatet til Os Fotball, men ikkje her)

DAMER

Ballin
Kine Heggland Sælen
Frida Lyssand
Charlotte Pettersen
Tonje Stamnes Lindbom
Maria Thunold
Tuva Lund Haddal
Tina Stamnes Lindbom
Thea Forstrønen Bruarøy
Carmen Nord Drange
Elise Aspenes
Emma Lyssand
Hedda Stamnes Lindbom

Det Blå Toget - Old Stars
Inger Foldrup
Thale Skeie
Tuva Berge
Anna Martine Mjånes
Kine Moland
Lenea Fløysand
Andrine Fløysand
Levi Færøy
Mira Færøy
Andrine Kvittingen
Julie Bakke

Godt & Blandet
Vy Nguyen
Kristina Haugland
Anna Kyte
Konstanse Haukeland
Lotte Abodsvik
Amalie Frekhaug
Katrine Marie Håvik
Reidun Haarvik
Tonje Verøy Rogne
Michelle Gassmann
Synnøve Tennfjord

Haapet 2
Jorunn Staverløkk
Lillian Korneliussen
Celine Korneliussen
Linda Johansen
Siri Helene Henriksen
Nathalie Reiertsen
Kine Johannesen
Ester Haugland
Margun Gjerde Roksvåg
Anneli Ødemark Dyrdal
Tine H-E Andreassen Lopes

Kommunedamene FK Knall og Fall
Elin Tuft
Jorun Elin Dahl
Guro Wiig
Iselin Birgitte Mjåtvedt
Jeanette Linga Einemo
Karianne Moberg
Liva Johansen
Maria Halhjem
Maria Therese Bjørdal
Marita Hjelle
Marita Måge
Trude Røykenes

BEDRIFT A OG B

SK Ambulanse
Mons Martin Borgen
Remi Håvardstun-Linborg
Kåre Hystad Johannessen
Vilde Sæterdal
Sander Lønningen Simensen
Anders Prestegård
Trym Vinnes
Øystein Strømsnes
Dan Christian Sandvik
Jari Smestad
Stein-Inge Andersland
Bjørn Olav Aarra

Bjørnafjorden brann og redning
André H. Solbakken
Vegard Hjelle (aktiv)
Magnus Askvik
Erik Walden
Oliver Woods
Joakim Janssens
Isak Skaar
Tryggve Moberg
Mohammad Jawad Ragbar
Kristoffer Hauge
Fredrik Solbakken (aktiv)

Elements Producion AS
Jan Frode Skeie
Rafael Villen Villen
Jarle Tøsdal
Baste Lyssand
Emilie Hjertnes
Torill Blindheim
Morten Nielsen
Børge Benjaminsen
Egil Thuen
Kristoffer Røttingen
Torkel Hjertnes
Kasper Hovland

Kongshaug Fotballgymnas
Carl Æneas Gravdal
Hallvard Kjeka
Hanna Vestbøstad
Helle Kaslegard
Henriette Børnes Myklebust
Hosea Trohjell
Håkon Yndstad
Ina Storeheier
Isak Lauterer
Jakob Lunde
Johanne Celine Enes
Jonas Brennsæter
Kristian Mjelstad
Tore Flesjå

Osmaskinering-spesialisten
Arne Thuen
Valter Midtsæter
Klaudio Ndrecaj
Michal Izdebski
Kristoffer Drews Johnsen
Kamil Laskowski
Alexander Thuen
Kristian Rivedal (reserve)
Vlad Konoplia
Aleksander Lindkvist/Rehabspesialisten
Kjell Morten Søvik/KM Bygg
Daniel Midtsæter/Norør
Joakim Aasen/Norør (aktiv)

Steelballs (Sælen/Vestmekaniske)
Tore Sælen
Karl Ole Lyngbø
Michal Duda
Kristoffer Næss
Mikal Fagerthun
Johannes Lønningdal
Tor Åge Hjellevoll
Kristoffer Teigen
Marcus Åsheim
Anders Lura
David Gjerde
Kristoffer Vesterås
Johannes Sælen
Stian Sande
Johannes Kvalvik

HERRAR AMATØR A og B

1-2
Kjetil L. Eide
Mats Cato Moldskred
Kristian Nordahl-Pedersen
Daniel Homlinho
Kjartan Hagevik
Tore Kinden
Aron Arnesen
Emilis Zilinskas
Kristoffer Tysseland
Vegard Borgen
Håvard Bakketeig
Øystein Lee
Morten Røttingen
Anders Kinden
Jarle Tangerås

Bacon FC
Fredrik Bjørkelund
Knut Spangelo Haga (aktiv)
Adrian Kalnes (aktiv)
Steffen Askvik Gassmann
Markus Garrido Nilssen
Oskar Leiva Perstølen
Julian Stenhaug
William Unhjem Fagerthun
Andreas Storvoll
Anders Håkon Namtvedt
Knut Eirik Drange
Marius Heltne

Fotballens Knoll og Tott
Eirik Sivertsen
Fredrik Enes
Ronny Tolleshaug
Bjarte Arentzen
Stian Bårtvedt
John Kolala Musipi
Bjørn Atle Austevoll
Markus Austevoll
Sindre Austevoll (aktiv)
Vegard Austevoll (aktiv)
Joakim Øye
Frode Øye

Hooligans FC
Sebastian Bruarøy
Robert Bøthun
Remy Nybøe
Roger Aasen
Tor Erik Aasen
Arvid Rabben
Michal Eidsvik
Andreas Sørstrønen
Ole Martin Øvstedal
Preben Karlsen
Espen Hjertholm
Endre Garvik

Søndagsklubben
Baard Hjertholm
Benjamin Engevik
Ketil Dybfest
Knut-Bjarne Messingslet Ulvatne
Lars Henrik Hatvik Herfjord
Martin Rekkum
Sigurd Risa Kalvenes
Stig Næss
Sturle Tveit
Thomas Kopperud

Ungdomskilden il
Kjetil Kvåle
Bjarte Øren
Arne Nøkland
Jostein Halland
Henrik Bjørø
Tore Midtveit
Jørn Bruland
Frode Koldal
Pål Rye (aktiv)
Rene Haugsbakk
Torstein Hermansen

Tatt av vinden il
Zsolt Korcsmar
Bjørn Tore Tangerås
Endre Brenne
Stian Håvik
Ingar Endresen
Arild Nesse
Ørjan Håland
Erik Moberg Øvredal
Kristoffer Brekke

HERRAR ELITE

Likbrekko
Mr Moberg (lagleiar)
Spelarliste kjem

Make Peter Great Again
Alexander Tøssebro (lagleiar)
Glenn Hjelle
Fabian Bødtker
Vegard Skeie
Niklas Fosen
Steffen Kvamsdal
Tobias Nøss
Liam Askvik
Peter Myksvoll
Trym Hjørnevik

Pique Blinders
Anders Askvik Brattetveit
Birk Hjelle Salbu
Elias Sørås Hjelle
Jonas Lygre
Kasper Klett Døsen
Leif-Simen Mjånes
Magnus Spanglo Haga
Sverre Spanglo Haga
Vebjørn Fykse Haga

Unge Tunge Punger
Nicholas Forstrønen Bruarøy
Aksel Lunde Fredriksen
Emil Haugland
Martin Hunnes
Marius Moe
Simen Haglund
Bernhard Mumford
Ola Skjerven
Storm Skjerven
Vetle Brunborg

Øyglimt Elite
William Austevoll (lagleiar)
Jonas Kvam
Tobias Rolland
Jonas Borgen
Mattias Eide
Victor Helle
Sander Bruarøy
Jonas Whilhem
Alexander Ris
Eskil Forstrønen
Noah Berge

Spennande? Vil du ha ukas høgdepunkt i innboksen?

Tilbod i november

Tilgang til alt innhald i 3 månadar for kun kr 300,-

Di støtte gir liv til lokalavisa vår.

  • Kun kr 300,- i 3 månadar
  • Tilgang til alt innhald
  • Utan bindingstid
Les meir og bestill

Abonnementet blir fornya kvar månad. Du kan seia opp kor tid du vil, og blir då ikkje belasta for neste periode.