Puljer og speledag

MidtsidenCup 2010: Her er puljene og speledag for innleiande rundar.

Kjetil Vasby Bruarøy
21. oktober 2010 - 23:47

MidtsidenCup 2010 startar med innleiande rundar, onsdag 27. oktober for nokre lag, torsdag 28. oktober for andre.

Nokre av laga har kome med ønskje/krav til speledag, alle desse skal ha fått viljen sin. (Viss ikkje, ta kontakt snarast på 907 89 270!).

Sjå òg:
Reglar og info

39 lag er påmeldt i 2010
• 7 lag i dameklassen
• 11 lag i mixklassen
• 18 lag i herreklassen

Innleiande rundar blir spelte frå klokka 17 (nokre kampar startar litt seinare) til klokka 21 (nokre lag kan ta kveld litt før). Detaljert kampoppsett blir publisert måndag 25. oktober.

Vi har prøvd å spre dei laga som kom lengst i fjor på ulike puljer, og prøvd å hindra at lag som spelte innleiande rundar mot kvarandre i 2009 skal sleppa å gjera det same i år. Samstundes har vi måtta ta omsyn til enkelte ønske om speledag.

Lurer du på kven som speler på laga du møter?
Her kan du sjå liste over lag og spelarar (blir oppdatert når alle har sendt spelarliste)

PULJER OG SPELEDAG - DAMER

Pulje 1: Onsdag 27.10
Midtsidepikene   
No name, no fame   
Spretne Damer   
The Warriors   
   
Pulje 2: Torsdag 28.10
(G)old Ladies   
Havets delikatesser   
Godt Blanda   
(Team Kulur har trekt seg)

Dei to beste laga i kvar damepulje går vidare til semifinale laurdag 30.10. (Klokkeslett kjem i kampoppsettet som blir publisert måndag.)

PULJER OG SPELEDAG - MIX

Pulje 1: Onsdag
God STIL   
Ka då?   
Skrøpelige Bein
Sexykjeks   
   
Pulje 2: Torsdag
Rett Vest   
Plastposane   
Team Solberg   
(Øl Qaida - stiller ikkje)
   
Pulje 3: Torsdag
Liggeunderlaget   
Os Wolverines   
Team Lucianos   
Tha Crabs

Dei to beste i kvar pulje og dei to beste 3-arane (8 av 12 lag) i kvar mixpulje går vidare til kvartfinalar laurdag 30.10. (Klokkeslett kjem i kampoppsettet som blir publisert måndag.)

PULJER OG SPELEDAG - HERRER

Pulje 1: Onsdag
FIFA   
T Ullrich   
Team Høgmo   
Yorkshire No 1   
   
Pulje 2: Onsdag
The Bodies + nåkken ekstra folk   
Tim Fadese
Ungdomskilden IL   
Yellow Fellow´s   
   
Pulje 3: Onsdag
Club 4   
Halhjem United   
Razor Ruddocks 
Vågshaugen City   
   
Pulje 4: Torsdag
Bikkjo   
FC Lakselus (har trekt seg)
Tongane United   
Ungkara med dobbelseng   
   
Pulje 5: Torsdag
Humlo FC   
Orcus   
Remi Råtass       

Alle puljevinnarane og dei tre beste toarane i pulje 1-4 går vidare til kvartfinalar laurdag 30.10. I pulje 5 går uansett berre puljevinnar vidare. (Klokkeslett kjem i kampoppsettet som blir publisert måndag.)

Lurer du på kven som speler på laga du møter?
Her kan du sjå liste over lag og spelarar (blir oppdatert når alle har sendt spelarliste)

Les meir om

MidtsidenCup Fotball Sport