Sunday League Football sitt vinnarlag frå i fjor. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)

Søndagsgjengen klare for å forsvara tittelen

MidtsidenCup laurdag: Her er kampoppsettet og lista over rundt 200 deltakarar.

Av: Kjetil Vasby Bruarøy

Laurdag er det tid for årets MidtsidenCup - i år med rundt 200 spelarar fordelt på 19 lag.

Mixklassen er like stor som i fjor, det er nesten herrar amatør òg (frå 11 til 10 lag), men herrar elite er nesten halvert (frå 9 til 5 lag), delvis grunna Søre Neset sin kamp om opprykk laurdag. I dameklassane kom det ingen påmeldte lag i år, mot 4 lag i fjor.

• Samleside/arkiv: MidtsidenCup

Alle tittelforsvarane er påmeldte (med unntak av dameklassen): Superlaget (mix), Sunday League Football og finalemotstandar Svette Koteletter (herrar amatør) og finalistane i herrar elite, Kattakve og Boca Juniors.

Kampane går på K1 (der Os A-lag speler kampane sine) og K3 (ved friidrettsanlegget). Bane 1-2 er på K1, bane 3-4 er på K3.

Under kampoppsettet ser du spelarliste per lag.

KAMPOPPSETT

I rekkefølge etter banenummer.

10:00    Amatør 1    1-2 - The MacGyvers
10:00    Amatør 1    FIF 24/7 - Svette Koteletter
10:00    Amatør 2    Slumdogs Millionairs - Sunday League Football
10:00    Amatør 2    Galacticos    -    FC Beken

10:30    Mix A    The Mobergs    -    Superlaget
10:30    Mix B    Tikitaka    -    Os TF Gatelag
10:30    Elite    Rinkeskytterene     -    Kattakve Oldboys
10:30    Elite    Pondus    -    Lothbroks

11:00    Amatør 1    The MacGyvers    -    FIF 24/7
11:00    Amatør 1    Hooligans    -    1-2
11:00    Amatør 2    Sunday League Football    -    Beast From East
11:00    Amatør 2    Slumdogs millionairs    -    FC Beken

11:30    Mix A    Superlaget    -    FC Rosa
11:30    Mix B    Os TF Gatelag    -    Ungdomskilden IL
11:30    Elite    Boca Juniors    -    Kattakve Oldboys
11:30    Elite    Rinkeskytterene     -    Pondus

12:00    Amatør 1    Hooligans    -    Svette Koteletter
12:00    Amatør 1    1-2    -    FIF 24/7
12:00    Amatør 2    Galacticos    -    Slumdogs millionaris
12:00    Amatør 2    Beast From East    -    FC Beken

12:30    Mix A    FC Rosa    -    The Mobergs
12:30    Mix B    Tikitaka    -    Ungdomskilden IL
12:30    Elite    Pondus    -    Kattakve Oldboys
12:30    Elite    Boca Juniors    -    Lothbroks

13:00    Amatør 1    The MacGyvers    -    Hooligans
13:00    Amatør 1    1-2    -    Svette Koteletter
13:00    Amatør 2    Beast From East    -    Galacticos
13:00    Amatør 2    FC Beken    -    Sunday League Football

13:30    Elite    Kattakve Oldboys    -    Lothbroks
13:30    Elite    Boca Juniors    -    Rinkeskytterene
13:30    Kvart 1.mix    2.plass gruppe A    -    3. plass gruppe B
13:30    Kvart 2.mix    2. plass gruppe B    -    3. plass gruppe A

14:00    Amatør 1    Svette Koteletter    -    The MacGyvers
14:00    Amatør 1    FIF 24/7    -    Hooligans
14:00    Amatør 2    Slumdogs millionairs    -    Beast From East
14:00    Amatør 2    Galacticos    -    Sunday League Football

14:30    Elite    Lothbroks    -    Rinkeskytterene
14:30    Elite    Boca Juniors    -    Pondus
14:30    Semi 1.mix    Vinner gruppe A    -    Vinner kvart 2
14:30    Semi 2.mix    Vinner gruppe B    -    Vinner kvart 1

15:00    Semi HA     1. plass HA1    -    2. plass HA2    2
15:00    Semi HA    1. plass HA2    -    2. plass HA1    3
15:00    Finale Mix    Vinner Semi kamp 1    -    Vinner Semi kamp 2    1

15:30    Semi HE    1. plass HE    -    4. plass HE
15:30    Semi HE    2. plass HE    -    3. plass HE

16:00    Finale HA    Vinner Semi kamp 1    -    Vinner Semi Kamp 2

16.30    Finale HE    Vinner Semi kamp 1    -    Vinner Semi kamp 2

Lag og spelarar

- blir oppdatert når dei siste kjem inn

MIX - 6 lag

FC Rosa
Sondre Ødegård Aksnes
Alexander Instøy
Alida Nesheim
Andrea Gilje Solheim
Benjamin Østevold
Elias Grimstad Salbu
Hans Christian Eide
Hans-Henrik Heier
Idar Rolland
Judah John Kubendran
Kristian Mjelstad
Lukas Theis
Maria Lade
Peter Tveita
Sara Skaatun
Sigurd Espeseth Kaslegard
Tinius Forstrønen Kittelsen

Os TF Gatelag
Lagleiar: Tor Arne Hitman
B-gjengen med følge

Superlaget
Dong Nguyen
Dorthe T. Haugland
Eirik Sivertsen
Heidi Ersvær Kloven
Jan- Henrik F. Davø
Tore Midtveit
Christian Klever Sivertsen
Fredrik Enes
Frode Koldal
Jorunn Staverløkk (aktiv)
Nam Nguyen
Thuan N. Nguyen
Tina Haugstad
Renate Flatland

Tikitaka
Thomas Vivås Håvardstun

Ungdomskilden IL
Torstein Hermansen
Kjetil Kvåle
Morten Hamre
Dagfinn Norvik
Henrik Bjørø
Tore Sælen
Jarle Mjånes
Bjarte Øren
Vy Nguyen
Tuva Solberg
Anne Fjeldstad

The Mobergs
Eirik Moberg
Ole-Vidar Moberg
Kjetil Moberg
Alexander Moberg Brinchmann-Hansen
Kristian Bødtker
Finn-Erik Moberg
Stian Sivertsen
Oliver Moberg Bødtker
Egil Bødtker (aktiv)
Anita Moberg
Hege Samnøy
Lene Bødtker
Bodil Markhus
Fabian Bødtker (aktiv)

HERRAR ELITE - 5 lag

Boca Juniors
Endre Brenne

Kattakve Oldboys
Manager: Stian Kvåle
Torkel Hjertnes
Marius Mikkelsen
Chris Sunde Midtun
Divaldo Cardoso
Thomas Spilde
Alexander Lindkvist
Steffen Skår
Christian Mikkelsen
Joachim Bjånesøy
Nils Andre Eidsheim

Lothbroks
Kristoffer Skjelde
Martin Røttingen Eidsvik

Pondus
Petter Austevoll (Lagleder: 46418586
Sindre Austevoll
Bjørn Atle Austevoll
Arvid Austevoll
Lars Erik Løwø
Jonas Sunde
Nikolas Drakos
Enrique Crespo
Andreas Lunde
Ørjan Kleppe
Elias Tønnesen

Rinkeskytterne
Anders Havsgård
Alexander Tøssebro
Baste Elias Træen
Erlend Østgulen Hevrøy
Fabian Bødtker
Harry James Moore
Jonas Fagerbakke Hovland
Kasper Færøvik
Knut Spangelo Haga
Ludvig Egge Drange
Steffen Kvamsdal
Thomas Felix Færøvik
Trym Hjørnevik
Vegard Strønen Skeie

HERRAR AMATØR

1-2
Aron Arnesen
Kristoffer Tysseland
Kjetil L. Eide
Øystien Lien
Cats (aktiv)
Tore Kinden
Anders Kinden
Fusa Frank
Kjartan Hagevik
Fredrik Rasmussen
Pål Engevik
Daniel Humlinho Halhjem
Mr Rema 1000 Bøyum

Beast From East
Remigijus Talmontas
Domas norkevicius
Dovydas kveinys
Dainius Petrutis
Nerijus Gataveckas
Edgaras zelionis
Simonas Juška
Kęstutis Vitkauskas
Andrius Bogdanovicius
Rokas Laurinavičius
Lauris Laurinavičius
Ivo Zacest

FC Beken
Espen Hjertholm
Frode Moberg Øvredal (aktiv)
Eirik Gjerde
Per-Kristian Bøe
Espen Larsen
Espen Borgen
Fredrik Nielsen
Morten Lyssand Lunde
Joar Moberg Søvik
Ørjan Glesnes
Erik Austevoll Lund
Jan Ole Johannessen
Mons Daniel Haugland
Mathias Meek

FIF 24/7
Alexander Sulen
Andreas Olsen
Armando Ask
Daniel Fagerlid Andreasson
Erik Håland
Fredrik Sivertsen
Martin Borgen
Olav Sandven
Sivert Ragnhildstveit
Tommy Rusch

Galacticos
Preben Borgen
Baste Jonassen
Tore Valvik
Christer Olsen
Ørjan Håland
Geir Ove Pettersen
Andreas Pettersen
Robin Hjertnes
Espen Valvik
Thomas Borgen
Kim Sølve Drange

Hooligans FC
Arvid Rabben (aktiv)
Jøran Helland
Morten Tysseland
Ole Martin Øvstedal
Sebastian Bruarøy
Hans Gustav Garvik
Robert Bøthun (aktiv)
Marius Bergesen
Tommy Hjelle
Roger Aasen
Erik Thuen
Tor Erik Aasen

Slumdogs Millionaires
Jesper Ekløv
Christian Wichne
Kristoffer Morvik
Jørgen Holm (aktiv)
Kim-Andre Fosse
Mads Toft
Jan Harald Storetvedt
Jostein Aga
Christian Liland Nyegaard
Rune Solhaug
Børge Borgen (aktiv)
Ørjan Skaathun Borgen

Sunday League Football
Jarle Børve
Andreas Berge
Bjarte Skåthun
Eirik Skåtøy
Frode Lund
Johannes Vedelden
Tore Tveit
Fabian Reiertsen
Remi Reiertsen
Stian Lunde
Christian Frugård
Jacob Lassen

Svette Koteletter
Frode Øye (aktiv)
Ørjan Sivertsen
Ole Johan Berge
Kjetil Rød
Endre Wincentz
Preben Skjønberg
Kjetil Foer
Jan Helge Corneliussen
Ronny Sivertsen
Olav Hovland
Ronny Tolleshaug
Christian Bakke

The MacGyvers
Bjørn Terje Vindenes
Adrian Hagevik
Bjarte Eide Aase
Dag Petter Nyborg
Ingvar Nyborg
Johan Torgersen Nyborg
Morten Buvik
Ole Kristian Skåtun
Rene Haugsbakk
Tonny Vik
Christer Johannessen

Fleire saker