MidtsidenCup | 17. nov. 2023

Spelarlistene: El Fakiri klar for gatecup

Er du blant dei 400 som skal spela gatecup i morgon? Her er motstandarane dine.

Spelarlistene: El Fakiri klar for gatecup
Keeper Flister, el Fakiri og Simen Lassen er blant deltakarane i årets MidtsidenCup. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)
Susann Haukeland Børnes
Susann Haukeland Børnesfredag 17. nov. 2023 13:47

Eit ekstra damelag kom inn i går etter oppfordring om at cupen trengte eit lag til.

I alt er 30 lag er påmeldte, noko som er høgaste deltaking sidan 2015.

Dei fordeler seg på desse klassane:
Damer: 4 lag
Bedrift: 5 lag
Herrar elite: 8 lag
Herrar amatør: 13 lag

Make Peter Great Again vann eliteklassen i fjor. I år heiter dei sjølvsagt Make Peter Great Again Again. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy)
Les ògMidtsidenCup: Kampoppsett

Spelarar - lag for lag finn du under:

(Nokre lag kan ha gjort endringar som ikkje er kome med her)

DAMER

FC GOMEZ
Maria Flister
Frida Alfheim
Lilly Skarstein Kjetland
Emilie Solholm Andersen
Tina Skogedal
Hanna Bugge
Aurora Sælen
Anna Borgen

GODT & BLANDET
Vy Nguyen
Nina Lunde
Konstanse Haukeland
Kristina Haugland
Maren Gjerde
Emilia Janiga
Helene Jacobsen
Trishia Abrahamsen
Mathilde Amundsen

HÅPET
Jorunn Staverløkk(lagleiar)
Siri Helene Henriksen
Nathalie Reiertsen
Ester Haugland
Anna Kyte Haugland
Anneli Ødemark Dyrdal
Kine Johannesen
Kristin Orrestad
Margun Gjerde Roksvåg
Marte Vevatne Jensen

MAGUIERS FC
Tiril Søreide Solberg (aktiv)
Nora Skjeie (aktiv)
Kaia Kolskogen (aktiv)
Yngvild Bjørnevik
Nora Wik Søreide
Smilte Bagdonaite 
Lisa Lund
Pia Lyssand
Mathea Aspenes
Lilly Skjetland (aktiv)

BEDRIFT

Elements
Jarle Tøsdal (kaptein)
Jan Frode Skeie
Morten Nicolay Nielsen
Thale Strønen Skeie
Inger Christine Foldrup
Julie Grimen
Baste Lyssand
Rafael Villen (aktiv)
Egil Thuen (aktiv)
Fredrik Hølvold
Børge Benjaminsen (aktiv)
Torkel Hjertnes (aktiv)

Equinor Sandsli
Lars Rune Moberg (lagleiar)
Christopher Thomas Boyle
Magnus Langset Grindheim
Lars Djuve Vambheim
Andreas Elmer Abrahamsen
Andreas Teigland
Karol Surmacz
Sindre Dysvik Samsonsen
Einar Skiftestad Ueland
Jhonatan Dany Valdiviano Huertas
Reza Hossainpour
Vegard Haugstvedt

FC Ambulanse
Mons Martin Borgen
Vilde Haugland
Anders Prestegård
Jari Smestad
Kåre Hystad
Thomas Mjelde
Sander Lønningen
Tobias Normann
Øystein Strømsnes
Remi Lindborg 
Stein-Inge Andersland 
Rune Tofting 
Trym Vinnes
Glenn Lunde

SK Brann(vesenet)
André Solbakken
Vegard Hjelle
Kristoffer Hauge
Volodymyr Zinkevych
Jawad Ragbar
Svein Erik Øvreeide
Erik Walden
Isak Skaar
Agathe Lekven
Tryggve Moberg
Kjetil Hansen
Mats Cato Moldskred
Morten Haugland

Team Aarvik Byggmester
Bjarte Aarvik (lagleiar)
Fredrik Sælen
Frode Moberg Øvredal
Ole Haram
Tomass Puiskins
Amalie Olsen
Stian Vernøy Hansen
Christer Olsen
Jonas Bruland
Victor Aarvik
Emil Bøyum
Vegard Borgen
Peter Haukanes
Endre Brandtun

HERRAR ELITE

BFC
Lagleiar: Valter Midtsæter
(spelarliste manglar)

FC Kvålerenga
Anders Brattetveit
Henrik Toft
Vebjørn Haga
Sverre Haga
Leif-Simen Mjånes
Jonas Lygre
Olav Hauge
Markus Hamre
Henning Wold

Make Peter great again again
Steffen Kvamsdal
Ole Martin Lekven Kolskogen
Alexander Tøssebro 
Thomas Vivås Håvardstun
Fabian Bødtker
Peter Armstrong
Joakim Kvernes Forstrønen
Peter Myksvoll
Liam Samuel Askvik
Vegard Solstrand Ludvigsen
Eirik Haga
Tobias Nøss

Nederlaget
Mats Lepsøe 
Erik Kanestrøm
Steffen Ljosheim
Knut Jordal
Lukas Olsen
Håvard Grøteide
Ådne Onarheim
Fabian Reiertsen
Stian Bakke
Tor Erik Eide
Eric Skorpen
Simen Lassen
Thomas Felix Færøvik

OsByNigth
William Austevoll Bolstad (lagleiar)
Simen Hagelund
Aksel Lunde
Idar Lunde
Mathias Ørbeck
Martin Hunnes 
Erlend nesse 
Viljar Alnes
Marius Moe
Nicklas Frostad

One and only Tengs
Lagleiar:
Christoffer Tengs
(spelarliste manglar)

Jan Teigen FC
Jonas Rotnes
Magnus Haga
Filip Fjellberg
Fredrik Skeie
Henrik Bakke
Jonas Jordalen
Lucas Døsen
Tom Gabriel Rondestveit
Nicolai Holdhus
Gard Tunhold
Oskar Haugsgjerd
Kristian Dymarczyk

Tynn suppa
Anders Havsgård (aktiv)
Tim Nilsen (aktiv)
Tord Skår
Simen Hopsdal (aktiv)
Christian Mikkelsen
Marius Mikkelsen
Rune Åsheim Mo
Rune Fjellberg
Emilis Zilinskas
Kenneth Hufthammer
Petter Tonning
Morten Storebø
Sondre Hopsdal
Martin Eidsvik
Adrian Kallekleiv Valle

HERRAR AMATØR

1-2
Kjetil L. Eide (lagleiar)
Aron Arnesen
Kristian Nordahl-Pedersen
Frank Svendsen
Øystein Lee
Mats Cats Moldskred
Remi Osebakken 
Preben Borgen
John Ole Johannessen
Anders Kinden (aktiv)
Kjartan Hagevik
Brede Brekke
Kristoffer Tysseland
Niklas Linde
Tore Kinden

Bacon FC
Fredrik Bjørkelund  (lagleiar)
Lars Brudvik (aktiv)
Bjørnar Straumsnes (aktiv)
Bendik Nikolaj Micheef
Laurent Kelmendi
Mathias Vegstad
Alberto Bjørkelund
Markus Garrido Nilssen
Erlend Skeie Liland
Steffen Askvik Gassmann
Daniel Askvik
Andreas Storvoll
William Fagerthun
Marius Heltne
Chris-Andre Kårtveit

Den Lause Kanon
Hassan El Fakiri
Ørjan Håland
Endre Brenne
Zsolt Korscmar 
Kjetil Barman
Torbjørn Hjelle
Arild Nesse
Hallvard Enes
Stian Håvik
Roar Hjelle
BC Pedersen (waterboy og keepertrener)
Christian Bugge (keepertrener)
Reserve til troppen - Kristen Hunnes 
Manager - Ingar Endresen

Fantemus est 2021
Lagleiar: Niklas Linden
(spelarliste manglar)

Foodbooking.no
Johannes Lie (aktiv)
Kristian Vivås Håvardstun (aktiv)
Kjetil Hansen
Marius Een Lyssand
Jørgen Finne Kuven
Simen Brattfjell Heggland
Mathias Sørstrønen
Fredrik Solbakken
Matias Røttingen
Steffen Tharaldsen
Isak Kyrkjeteig

Gymsal Kameratene
Johannes H. Vedelden (lagleiar)
Kristen Hunnes
Arve Solskjær
Atle Gusland
Frode Øye
Gustav R. Bøe
Jan Helge Corneliussen
Jarle Børve
Ronny Andre Øvrebotten
Tord Haakon Hovden
Jørn Vegard Berge

ILt øve alt
Bjørn Terje Vindenes (lagleiar)
Frode Buvik
Rene Haugsbakk
Thomas Omdal
Werner Skaathun
Andre Gill
Kim Andre Askvik Lindborg
Toni Vik
Ingvar Nyborg
Dag Petter Nyborg
Helge Jørgensen
Ole Christian Lekven
Gustav Kvamme
Markus Melvold

Jada trimmen
Even Rydland Olsen (kaptein)
Morten Hunhammer (lagleiar)
Erik Hunhammer
Kristoffer Morvik
Kjetil Jacobsen Villanger
Andreas Wammer
Hans Kristian Ringkjøb
Thomas Lothe Alvsaker
Tim Lyssand Rød
Arild Bogevik
Vidar Haugland Hjertaas
Jan Ole Johannessen
Tore Midttveit
Marius Lindborg
Eric Mykleby Storum

Kvamsdalsfondet
Isak Bruarøy (lagleiar)
Eirik Åsmul
Erlend Solvang
Ole Kristian Bruarøy
Jarle Kvamsdal
Halvard Bruarøy
Halvard Viking Sandtorv
Trym Johnsen
Robin Austgulen
Eirik Thomassen
Gustav Lund
Martin Hevle
Richard Kleppe
Leon Borgen
Preben Holmefjord

Lave Forventninger
Ketil Dybfest
Baard Hjertholm
Martin Rekkum
Knut-Bjarne Ulvatne
Thomas Kopperud (aktiv)
Stig Rune Aa
Preben Karlsen
Sebastian Tveit Aars
Sturle Tveit
Kenneth Sjøholt
Andreas Hevle
Florian Sprater

Pappas P
Erik Østensen (lagleiar)
Teodor Mikkelson
Linus Berg-Høisæther
Knut Børhaug
Harald Nygård
Kristoffer Solberg
Ulrich Friele Faye

Sportsklubben FIS
Jan Martin hope (lagleiar)
Karl Ulmark
Casper hope
Andreas Hjørnevik
Steffen Hellevang
Emil Moe
Jonas Harloff
Vitalij Kovalov 
Erik Lønne
Ask Jul-Andersen
Linus Iversen
Henrik Tveit

Young Boys
Fredrik Enes (lagleiar)
Eirik Sivertsen
Trym Gallefoss
Oskar Windelstad
Kristoffer Fjeldstad Madsen
Øyvind Odland (aktiv)
Torben Hjertager Lund
Paal David Diaz Pedersen
Thomas Hertzberg Stræte
Daniel Stokland
Oskar Odland Bø

Spennande? Vil du ha ukas høgdepunkt i innboksen?