Få vekas høgdepunkt rett i innboksen:

Eventyrlige Produksjoner og Bjørnafjorden Næringsråd går saman om å lage Bjørnafjordspelet. Håper næringslivet blir med på leiken.

Datatrøbbel skapte utfordringar for organiseringa, men dei frivillige tok det med eit smil.

Femti år med gladjazz blei feira med musikalske kraftprestasjonar, familieband på kryss og tvers, og ei verdsstjerne frå Os som fekk publikum til å jubla høglydt.

Få oversikt.

Den tidlegare hardtslåande trommeslagaren har gått over til tempofylt, elektronisk psykedelisk trance med sitt nye prosjekt Natural Connection.

Duofilm er medprodusent på «Ben’imana», som neste helg har premiere i Bergen, og no er Rwanda sitt første Oscar-bidrag.

Ein symjetur i Bjørnafjorden, ei reise frå Brasil til Peru og eit teaterstykke frå 50-talet er blant det som inspirerer kunstnarane som står i Vognhallen denne veka.
Det einaste du treng å gjera, er å logga deg inn
Du kan lese våre personvernreglar