
Leiteaksjon etter to born
Store redningsstyrker blei kalt ut då to ungar på fem år blei meldt sakna. (Oppdatert)

Store redningsstyrker blei kalt ut då to ungar på fem år blei meldt sakna. (Oppdatert)

Påskenøttene • 170 ulike personar svarte på ei eller fleire oppgåver. Sjå kven som blei vinnaren av to billetter til Elvis Show.

«Sykle til jobben» startar onsdag, men det er meir enn sykling som gjeld om Os igjen skal slå Askøy i kampen om å vera den friskaste kommunen.

Laurdag morgon blei det registrert eit lite jordskjelv i Fusa.

Nokon har brukt påsken på å gjera hærverk i Mobergsvikjo.

Årets siste påskenøtt. Kor har vi teke turen i dag?

Ei overstadig rusa kvinne laga så mykje bråk at politiet måtte køyre ho i arresten.

Berre 1 av 29 svarte rett i går. Ser du kvar dagens bilde er tatt?

Ein mann blei henta med ambulanse i Os sentrum fredag kveld.

Lesarinnlegg: Målet og normene for gruppen man er en del av, er noe man kan styre.

Kvar var vi då vi tok dette bildet - og kvar står betongbenken som vi hadde bilde av i gårsdagens nøtt?

Jolla som forsvann frå Halhjem tysdag blei funnen dagen etter.

I går gjekk vi den gamle postvegen, men kor har vi lagt turen i dag?

8 fots lettjolle sakna på Halhjem. Eigar utlovar dusør.

Os lensmannskontor blir nedringt, og har no lagt ut nokre få ekstratimar for bestilling av nytt pass.

Sånn er vêrmeldingane for påsken.

Har du fri bør du koma deg til fjells i dag.

Klarer du dagens nøtt? Kvar har vi vore på tur no?

Os Bondelag feirar 150 år med å dyrka poteter og kål på Osøyro. – Planen er å servera særs kortreist fårikål-middag på Bondens dag 30. september.

Politiet tok beslag i både sverd og slagvåpen. No er mannen dømt til fengsel for fleire tilfelle av trugslar og vald.

Ser du kor vi har vore på dagens bilde?

I fjor kjøpte dei ny båt for sparepengane, i dag fekk to brør ein dårleg start på påsken.

Har du bosstømming skjærtorsdag, langfredag eller 2. påskedag bør du få med deg tømmedagane for ferieveka.

Os Venstre nektar å drive valkamp opp mot stortingsvalet. Grunn: Fylkeslaget si handtering av bru over Bjørnafjorden.