
Putta til slutt
Søre Neset fekk det tøft på heimebane mot Trane, men klarte å ta sin fjerde strake siger på overtid.

Søre Neset fekk det tøft på heimebane mot Trane, men klarte å ta sin fjerde strake siger på overtid.

Småjenter-96 til Os Turn Fotball fekk før heimekampen mot Eidsvåg nye drakter.

Erling Øyasæter og Lars Kristian Moberg frå Os Roklubb leverte solid innsats under helgas Årungregatta utanfor Oslo.

Einar Algrøy gjorde comeback for Os då andrelaget i dag presterte bra mot eit av dei beste laga i avdelinga.

Frå moloen på Os, med ei barnefiskestang, tok danske Jacob eit beist av ein torsk.

Åsne Takle Eide, som nyleg debuterte i toppserien, skåra laurdag sitt første mål for Arna-Bjørnar.

Samson Bjørke Kallestad vann den eldste guteklassen i triksing. Også juryen måtte visa kva dei var gode for.

Vårslepp i Os sentrum: Uteservering på Telthusplassen, 170 deltakarar i Tour for kids og tett med båtar langs gjestebrygga.

- Det var feil å blåsa straffe, men fortent at vi tapte, seier Stian Lunde om dagens bortekamp. Sundag tar Os 2 imot Voss.

Os Turn Fotball inviterer til triksekonkurranse for barn og ungdom under Vårsleppet.

Laurdag kjem Tour of Norway for kids til Os. - Vi håper på over 100 deltakarar, seier Leif Klakegg.

Etter VM i Las Vegas i desember i år vil truleg Arne Thuen (56) legga opp. Men han vil også ha med seg NM på heimebane neste år – forhåpentlegvis i Oseana.

Etter full pott i dei to første kampane tapte Os 2 bortekampen mot Arna Bjørnar.

Trass i heltemodig innsats, Os Wolverines tapte historiens første seriekamp.

Os leia fortent til pause og brente fire kjempesjansar i andre omgang før Vålerenga 2 overtok.

Vålerenga 2 stiller med Martin Andresen og seks A-spelarar mot Os i ettermiddag.

Symjinga sin dag hadde mykje å by på. Her er video og bildeserie frå aktivitetsdagen i Osbadet.

For seks år sidan blei Vålerenga rysta av Os på Kuventræ. Måndag ettermiddag kan Os møta fleire med tippeligaerfaring heime mot Vålerenga 2.

Laurdag blei det avgjort kven som er dei beste symjarane i Os.

Medvind frå Hamrevegen og heim gav håp om ny rekord, men motvind andre vegen tok for mykje krefter.

Laurdag arrangerte CK Henie "Os Rundt". For rekruttane gjekk løypa Ulven rundt.

Stupeshow, kapplaup i ball, moteshow og osmeisterskap i symjing står på programmet for symjinga sin dag laurdag.

Lysekloster leia 4-1 og på 4-4 var det eit frispark som avgjorde finalen i TBWL.

I fjor blei det sett ny rekord i Os Rundt. Laurdag 1. mai er det igjen tid for trimritt og turritt.