Programmet til MidtsidenCup er klart

Her er kampoppsett og spelarlister.

Brannvesenet har med seg Moldskred og Borgen og møter politiet, med godt forsvar. Paradise-Ådne sitt lag har kanskje mindre å frykta. (Foto: Kjetil Vasby Bruarøy/Viaplay)
Kjetil Vasby Bruarøy
Kjetil Vasby Bruarøytorsdag 18. nov. 2021 12:56

MidtsidenCup fekk, som mange andre arrangement, ein pause i pandemiåret 2020.

Den 20 år gamle gatecupen er i år tilbake, og laurdag skal over 200 vaksne amatørar og aktive kjempa mot kvarandre på Kuventræ igjen.

22 lag stiller i 5 ulike klassar.

Her er noko som er verdt å legga merke til:

  • Blant dei påmeldte er tittelforsvarar i herrar amatør, Sunday League Football, som kan møta Søndagsklubben. Beste bedrift i 2019, Aarvik, måtte dessverre trekka seg.
  • Elles skal det bli spennande å sjå brannvesnet mot politiet - og kanskje mindre spennande å sjå Superlaget mot Nederlaget.
  • Elles skal dommarane vera førebudde på potensiale for forsøk på filming av spelarane på laget IL Tøve Alt.

Klassar og puljer

Bedrift
Rådhuset FC
Team Vartun
SK BRANN(vesenet)
Bjørnafjorden Nine-Nine
Elements Production
Team Aarvik – måtte trekke laget grunnet mange frafall

Herrar Amatør – Pulje A
Søndagsklubben
Goal Diggers
Laget til Paradise Ådne
1-2

Herrar Amatør – Pulje B
FC Smedvig
Ungdomskilden IL
Sunday League Football
IL Tøve Alt

Mix
Superlaget
Nederlaget
STIL Mix
Kongshaug Fotballgymnas

Herrar Elite
FC Kubbadaha Culus
BallotelliTubbies
Coilovers
De Nådeløse
Fishermans friends

Ser du feil eller har spørsmål? Kontakt torkel@elements.as (sms 45221425) frå Os Fotball

Kampoppsett

Øvste kamp er på bane 1. Det for det meste spelt på fire banar, men midt på dagen bruker vi fem banar.

10.00 Sunday League Football - IL Tøve Alt
10.00 Laget til Paradise Ådne - 1-2
10.00 FC Smedvig - Ungdomskilden IL
10.00 Søndagsklubben - Goal Diggers

10.30 FC Kubbadaha Culus - BallotelliTubbies
10.30 Coilovers - De Nådeløse
10.30 Superlaget - Nederlaget
10.30 STIL – Kongshaug Fotballgymnas

11.00 Søndagsklubben - Laget til Paradise Ådne
11.00 Goal Diggers – 1-2
11.00 FC Smedvig - Sunday League Football
11.00 Rådhuset FC -Team Vartun
11.00 SK BRANN(vesenet) - Bjørnafjorden Nine-Nine

11.30 FC Kubbadaha Culus - Coilovers
11.30 BallotelliTubbies - Fishermans friends
11.30 Superlaget - STIL
11.30 Nederlaget - Kongshaug Fotballgymnas
11.30 Ungdomskilden IL - IL Tøve Alt

12.00 Søndagsklubben - 1-2
12.00 Goal Diggers - Laget til Paradise Ådne
12.00 Rådhuset FC - SK BRANN(vesenet)
12.00 Team Vartun - Elements Production

12.30 FC Kubbadaha Culus - Fishermans friends
12.30 BallotelliTubbies - De Nådeløse
12.30 FC Smedvig - IL Tøve Alt
12.30 Ungdomskilden IL - Sunday League Football

13.00 Rådhuset FC - Elements Production
13.00 Bjørnafjorden Nine-Nine - Team Vartun
13.00 Superlaget - Kongshaug Fotballgymnas
13.00 Nederlaget - STIL

13.30 FC Kubbadaha Culus - De Nådeløse
13.30 Coilovers - Fishermans friends
13.30 Vinner pulje A - Nr 2 pulje B (HA semi 1)
13.30 Vinner pulje B - Nr 2 pulje A (HA semi 2)

14.00 Rådhuset FC - Bjørnafjorden Nine-Nine
14.00 SK BRANN(vesenet) - Elements Production
14.00 Vinner pulje mix – Nr. 2 pulje mix (finale - mix)
14.00

14.30 Vinner HA-semi 1 - Vinner HA-semi 2 HA - finale)
14.30 BallotelliTubbies - Coilovers
14.30 De Nådeløse - Fishermans friends
14.30 (ingen kamp på bane 4)

15.00 Team Vartun - SK BRANN(vesenet)
15.00 Bjørnafjorden Nine-Nine - Elements Production

15.30 Vinner pulje herre elite - Nr 2. pulje herre elite (HE - finale)

16.00 Vinner pulje bedrift – Nr 2. pulje bedrift (Bedrift - finale)

Spelarlistene

Kjenner du nokre av motstandarane dine?

Sjekk listene under!

BEDRIFTSKLASSEN

Rådhuset FC
Ole-Håkon Sælen
Dag Petter Nyborg
Erlend Sørås Storebø
Frankie Gindl
Iselinn Mjåtvedt
Kristin Breistein
Per Martin Sælen
Sven Hermansen
Tommy Svendsen
Trude Røykenes
Ørjan Myrlid
Andreas Berge
Eirik Skåtøy

Team Vartun
Liste kjem

SK BRANN(vesenet)
Espen Borgen
Mats Jakobsen
Mats Cato Molskred
Magnus Askvik
Daniel Stangenes
Vegard Hjelle
Tryggve Moberg
Svein Erik Øvreide
Kristoffer Hauge (C)
Morten Moberg
Arbnor Lomesi
Isak Skaar
Oliver Kahn
Stian Johannesen

Bjørnafjorden Nine-Nine
Kjetil Hansen (keeper)
Ronny Øvrebotten
Atle Birkeland
Børge Borgen
med meir

Elements Production
Jan Frode Skeie
Jarle Tøsdal
Kasper Hovland
Børge Benjaminsen
Morten Nicolay Nilsen
Niklas Fosen
Kristoffer Røttingen
Jonas Hovland
Torkel Hjertnes
Fredrik Hølvold
Rafael Villen

HERRAR AMATØR

Søndagsklubben
Ketil Dybfest
Amund Vold
Baard Hjertholm
Bjørnar Sørheim
Erik Rosendahl
Ferry Burgman
Florian Sprater
James Lutken-MacDonald
Kenneth Sjøholt
Martin Rekkum
Simon Birk Nielsen
Erik Midtbø
Øystein Nordvik
Lars Henrik Herfjord

Goal Diggers
Erik Øye
Sondre Emil Kvernes Kleppe
Magnus Fagerbakke
Sander Bakke
Ole Risøen
Simeon Mambote
Thomas Buzynski
John Markus Davidsen-Tingvatn
Stein-Inge Nordland Andersland
Rijan Robin
Eirik Nordfonn

Laget til Paradise Ådne
Ådne Onarheim
Even Lepsøy
Stian Olsen Sande
Arvid Rabben
Matias Hovland
Anders Havsgård (Aktiv)
Egil Thuen (Aktiv)
Fredrik Bjørkelund
Morten Havsgård
Steffen Ludvigsen

1-2
Ole Westhrin
Aron Frotveit Arnesen
Espen Kopperud
Daniel Humlodinho Halhjem
Anders Kinden
Kristian Nordahl-Pedersen
Kristoffer Tysseland
Tore Valvik
Håvard Bakketeig
Kjartan Hagevik
Preben Borgen
Eirik Aadland
Morten Vik Røttingen
Even André Gangsøy Sjøvoll
Kjetil Eide

FC Smedvig
Mons Martin Borgen
Felix N. Skoglund
William B. Skoglund
Magnus P. Lunde
Rino Årseth
Mats H. Sørstrønen
Andreas Idsøe
Morten Jørgensen
Ole-Martin Reigstad (spiller 7 divisjon)
Andreas Grønli

Ungdomskilden IL
Torstein Hermansen
Kjetil Kvåle
Bjarte Øren
Jørn Bruland
André Olsen
Morten Hamre
Jostein Halland
Henrik Bjørø
Tore Kleppe
Frode Koldal
Oliver Hest Hamar (aktiv)

Sunday League Football
Anders Kloven
Jarle Børve
Andreas Berge
Johannes Vedelden
Remi Reiertsen (aktiv)
Fabian Reisertsen (aktiv)
Tore Tveit
Stian Lunde
Christian Frugård
Frode Lund
Bjarte Skåthun
Eirik Skåtøy
Jacob Lassen

IL Tøve Alt
Ole Kristian Skåtun
Frode Buvik
Andre Gill
Werner Skaathun
Christer Johannessen
Stian Hagevik Heggeland
Lars Sperrevik
Vidar Vedholm Bøthun
Ørjan Bakke
Ingvar Nyborg
Morten Buvik
Kenneth Joseph
Helge Jørgensen
Thomas Omdal
Bjørn Terje Vindenes

MIX

Superlaget
Kristen Haugland
Lillian Korneliussen
Tore Midttveit
Eirik Sivertsen
Astrid Mathilde Mjånes
Jorunn Staverløkk
Amanda Troøyen (aktiv)
Fredrik Enes (aktiv)
Christian Klever Sivertsen
Thuan N Nguyen
Nam Nguyen
Andreas Markussen
Sunniva Solbakken
Veline Solbakken
Mariell Bastiansen

Nederlaget
Nina Lunde
Tiril Haaland
Susanne Englund
Helene Bjørndal
Henriette Grindeland
Lisbeth Arentzen
Tine Rossi Stenevik
Arild Bogevik
Fredrik Gjerdevik
Henrik Lien
Joakim Aasen
Vidar Haugland Hjertaas
Remi Nebb
Anette Dørmænen

STIL Mix
Margun Gjerde Roksvåg
Frank Ove Oppedal
Henning Wold Gjelsvik (aktiv)
Ingelin Håvardstun (aktiv)
Siyar Özisiklar
Kim Andre Svortevik
Kent Andre Svortevik
Tommy Wold Gjelsvik
Jeanette Bornhorst
Jorund Lygren
Oddbjørn Hope
Trude Røykenes (spiller også på bedriftslag men er med som super reserve )
Henrik Tiger Sandtorv
Viking Sandtorv

Kongshaug Fotballgymnas
Tobias Klungseth Rotevatn
Jacob Lunde
Tore Flesjå
Mari Vegge
Sofie Vreim
Celine Enes
Ina Storeheier
Ingeborg Kahrs
Jonas Brennsæter
Hosea Trohjell
Hans Christian Eide
Theodor Bischler
Stina Eide
Andrea Skåland Lia
Aurora Heien Børnes

HERRAR ELITE

FC Kubbadaha Culus
Mats Lepsøe
Erik Kanestrøm
Stian Bakke
Børge Borgen
Steffen Kvamsdal (aktiv)
Knut Haga (Aktiv)
Niklas Fosen (Aktiv)
Vegard Ludvigsen
Peter Armstrong
Johannes Lie
Anders Ludvigsen
Trym Hjørnevik
Kjetil Eide

BalotelliTubbies
Tom Gabriel Østgulen Rondestveit
Christoffer Østgulen Hevrøy
Marius Østgulen Hevrøy
Erlend Sørås
Markus Sørås
Baste Træen
Ole Petter Birkenes
Sondre Solberg
Lars Hadler Olsen

Coilovers
Liste kjem

De Nådeløse
Anders Askvik Brattetveit
Elias Sørås Hjelle
Johan Døsen Borgen
Adrian Røttingen
Vebjørn Fykse Haga
Sverre Spangelo Haga
Kaspar Klett Døsen
Mathias Bakke
Håkon Straume
William Austevoll
Eirik Thorsnes Nybrot

Fishermans friends
Kristian Halvorsen (aktiv)
Torgeir Lunde (aktiv)
Marius Mikkelsen (aktiv)
Joachim Bjånesøy
Nils Andre Eidsheim
Steffen Skår
Petter Tonning
Steffen Andre Skår
Leif Simen Mjånes
Endre Brenne

Reglar finn du her:

Les ògMidtsidenCup er tilbake

Spennande? Vil du ha ukas høgdepunkt i innboksen?

Bli medlem du også!

Di støtte gir liv til lokalavisa vår.

  • Tilgang til alt innhald
  • Utan bindingstid
  • Sommartilbod frå 5 kr
Få sommartilbodet

Abonnementet blir fornya kvar måned. Du kan seia opp kor tid du vil, og blir då ikkje belasta for neste periode.